Doporučte Design Turnaj
a vydělávejte s námi

Design Turnaj zprostředkovává zakázky mezi klienty a grafiky. Klienti zadávají k realizaci projekty od cca 3 000 - 20 000 Kč. Vy máte nyní možnost získat 10 % z ceny těchto zakázek, pokud náš portál doporučíte.

Jak funguje náš partnerský program

Odkaz na nás

Doporučíte odkaz na nás

Váš unikátní URL odkaz vložíte do emailu, na Facebook, na své stránky, blog nebo kamkoliv jinam. Odkaz obsahuje informace potřebné pro provizní systém.

Vkládejte své návrhy

Klient zaplatí turnaj

Systém si díky cookies v počítači klienta 90 dní pamatuje, že jste Design Turnaj doporučili VY. Jakmile klient objedná a zaplatí turnaj, víme, kdo má nárok na 10 %.

Vyhrávejte a inkasujte

Vy inkasujete provizi

Pokud klient turnaj nezruší, provizi 10 % připíšeme na Váš provizní účet. Stačí sledovat Váš účet a těšit se z toho, jak provize rostou a rostou. Fantastické!

Registrujte se do programu


Proč propagovat portál DESIGN TURNAJ?

Spokojení zákazníci

Naši klienti si vybírají z desítek návrhů. Cenu za turnaj i termín určují sami. Komunikují online a k dílu získávají smlouvu a licenci přímo s vítězným grafikem.

Desítky grafiků, desítky návrhů

Bratrské dělení

Z 20 % provizního poplatku na portále se s Vámi dělíme jako s bratry. Fifty - fifty. 10 % ze zakázky je vašich a 10 % jde na naše náklady a provoz. To se jen tak nevidí!

Nastavte si vlastní cenu

Rostoucí tendence

Design Turnaj má nyní téměř 1 000 grafiků. Za poslední rok mu daly důvěru desítky klientů. Ti společně utratili statisíce korun za svoji grafiku. A to jsme sotva začali!

Deposit jen 20 %

Zamilujete si nás

Affiliate (partnerský) marketing je světový fenomén. Věřte, že si nás brzy zamilujete, protože vám otevířáme prostor k jedinečným výdělkům.

Chytré komentáře a sdílení návrhů

1) Zaregistrujte se

Registrujte se v našem provizním systému na adrese:
http://partner.designturnaj.cz

2) Vyberte kampaň

V levém menu vyberte "Reklamní kampaně" a zvolte Design Turnaj. Najdete zde všechny technické parametry a podmínky provizního systému.

3) Začněte propagovat

Pak už jen stačí zkopírovat váš unikání odkaz nebo banner a můžete začít vydělávat. Je to orpavdu jednoduché!

Rádi vám poradíme nebo vysvětlíme vše osobně. Máte-li dotazy,
volejte na tel.: +420 799 503 295 nebo napište na náš email

Registrujte se do programu
Ptejte se Potřebujete
poradit?