Prezentujte ještě lépe

Dobře a efektně prezentovat návrhy dnes není věda. Zvláštěpak když je na internetu nepřeberné množství šablon, které Vám ulehčí práci. Bundle na Mighty Deals je jedním z nich.

Toto je titulek článku o grafice na dva - Blog Title 48px

Mighty Deals přináší geniální bundle pro prezentační náhledy. 160 jednoduše editovatelných psd šablon jen za 27$ je opravdu solidní nákup. Na portále GraphicRiver nejdete jistě hezčí a zajímavější řešení, ale ne v takovém množství a pestrosti. Zvláště pěkné jsou šabony pro inzerci, tiskoviny či obal knih. Nechybí ani dárkové předměty či billboardy.

S tímto balíčkem se tak můžete pustit do profesionální prezentace velmi široké vizuální identity - od prezentace loga po billboardy či potisk hrnků. Doporučujeme všem, kteří chtějí začít svoji práci prodávat efektivněji nebo chtějí rozšiřit svoji knihovničku šablon.

Grandé Bundle - 160 šablon za 27$ »Uživatel Tým Design Turnaje
Tým Design Turnaje

Naši spolupracovníci vám přinášejí zajímavá témata z oblasti grafického designu a reklamy. Zapojili jsme zkušené redaktory, profesionální textaře i autory amatéry. Rádi publikujeme i váš názor. Napište nám na: kontakt@designturnaj.cz.