Kdo jsme

Společnost Design Turnaj v.o.s. (veřejná obchodní společnost) vznikla výhradně pro účely provozování portálu DESIGN TURNAJ. Naším cílem je poskytovat co nejprofesionálnější služby v oblasti zprostředkování grafických zakázek v České republice.

Rytířský turnaj, obrázek ve tvaru mapy ČR

Naše vize

Crowdsourcing je ve světě moderní způsob řešení reklamy a propagace. Jsme přesvědčeni, že tento model pomáhá zlepšovat úroveň nízkonákladové propagační grafiky zdravou a férovou soutěží. Neohrožuje matadory v oboru, ale začínajícím talentovaným grafikům rozhodně pomáhá budoucími matadory se stát. Chceme vytvořit komunitu, v níž se vprostřed turnajové vřavy budou grafici rytířsky podporovat, učit se jeden od druhého a sdílet svoje znalosti a know-how s ostatními.

Ve středověku pomáhaly turnaje ke zdokonalování techniky boje a k utváření rytířské mentality a morálky. Stejně tak chce DESIGN TURNAJ motivovat grafiky ke zdokonalování v oblasti propagačního designu k prospěchu svému i ostatních.

Chcete nám pomoci?

Zajímají nás znalosti ostatních, postupy nebo názory a komentáře. Náš blog je otevřen všem PRO grafikům, ale rádi přivítáme do naší komunity kohokoliv, kdo che přispět a podílet se na růstu portálu DESIGN TURNAJ.

Napište nám