Poradna


K čemu používáte emailovou adresu, pod kterou je uživatel zaregistrován?

Slouží k přihlašování do systému. Účet lze kdykoliv zrušit, stačí z dané emailové adresy odeslat žádost na adresu info@designturnaj.cz. Dále slouží k zasílání důležitých upozornění v průběhu turnajů (např. klientům informace o tom, že byl přijat deposit, že byl turnaj zahájen apod., grafikům že jejich návrh postupuil do finále nebo zvítězil, ...). Jaké emaily budou a nebudou uživateli odesílány, příp. jak často, si může uživatel sám nastavovat ve svém uživatelském účtu.

Proč vyžadujete osobní/firemní údaje od klientů?

Od klientů přijímáme deposit. Podle podmínek užití mají klienti za určitých podmínek nárok na jeho vrácení. Kdybychom nemohli identifikovat od koho peníze jsou, neměli bychom deposit jak vrátit. Zároveň jsou tyto údaje nutné pro uzavření licenční smlouvy s vítězným grafikem. Nezpracováváme a nevyžadujeme žádné osobní/firemní údaje, které k těmto účelům nejsou zapotřebí.

Proč vyžadujete osobní/firemní údaje od grafiků?

Grafik je podle smluvních podmínek povinen v případě vítězství v turnaji uzavřít s klientem licenční smlouvu. Ta je automaticky generována systémem Design Turnaj. K žádnému jinému účelu tyto údaje nepoužíváme.

Předáváte osobní údaje třetím stranám?

Ne. Data jsou bezpečně uložena na serveru společnosti ZONER software, a.s. Nikdo další k nim nemá přístup. (Poskytovatel hostingu může být v budoucnu změněn.)

Budete na mou emailovou nebo poštovní adresu zasílat newsletter nebo marketingové materiály?

Ne.

Probíhá přenos osobních údajů mezi mým prohlížečem a systémem Design Turnaj zašifrovaně?

Ano.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.