Poradna


Co vše mohu prostřednictvím portálu DT získat?

DESIGN TURNAJ umožňuje vyhlašovat turnaje pro jakékoliv grafické zakázky. Kromě jasně daných kategorií jako Logo, Webdesign, Obalový design a Tiskoviny je možné využít volnou kategorii Ostatní pro libovolné realizace. V kategorii Ostatní tak můžete zadávat polepy aut, webové bannery, potisky triček či reklamních předmětů apod.

Jak proces turnaje funguje?

Celý proces turnaje najdete zde: průběh turnaje

Z kolika návrhů budu moci vybírat?

Počet dodaných návrhů do turnaje závisí na kvalitě zadání a také nastavené ceně. Vyšší cena motivuje více grafiků a osloví i náročnější designéry. DESIGN TURNAJ garantuje účast minimálně deseti grafiků, ale v průměrném turnaji můžete očekávat více než 30 originálních návrhů.

Jaká je záruka, že návrh, který získám, je originální?

Grafici se zavazují dodávat jen originální díla, která vám pak poskytnou včetně licence na neomezené užití. Originalitu můžete podpořit zvolením turnajů PREMIUM či PROFI (linky na varianty turnajů), kde ve fázi vkládání návrhů grafici nevidí navzájem své návrhy - viz skrytý turnaj.

Co dostanu jako výsledné dílo?

V zadání turnaje si můžete sami nastavit, jaké soubory požadujete ve výsledných podkladových datech. Pokud se v datech nevyznáte, je možné také zaškrtnout volbu “Jsem laik”, a dostanete tak běžné a standardní soubory pro pre-press či webdesign.

Co když si nevyberu žádný z návrhů?

V turnaji nemusíte pokračovat. Pokud turnaj garantujete, musíte vybrat vítěze, ale v negarantovaném turnaji můžete před výběrem finalistů turnaj ukončit. V případě, že se turnaje zúčastnilo méně než 10 grafiků, vrátíme vám vložený deposit zpět.

Co je to neziskový turnaj?

Nadace, charitativní či neziskové organizace mohou požádat emailem provozovatele (správce turnaje) a spustit Neziskový turnaj. Tento turnaj má parametry turnaje Standard, ale vyhlašovatel neplatí žádný deposit. Turnaj i licence na užití díla je zcela zdarma. Grafici se turnaje účastní zdarma a účastí získávají body do PRO hodnocení - viz status PRO

Kdo je to PRO grafik?

Statusem PRO jsou označeni grafici, kteří získali 1000 bodů v bodovacím systému DESIGN TURNAJE. Body získávají grafici za vítězství v turnajích či účast ve finále nebo neziskových turnajích. Grafici také mohou požádat o přidělení PRO bodů na základě svých profesních zkušeností a kvalitního portfolia.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.