Poradna


Jak správně zadat nový turnaj?

Zadání je pro výsledek turnaje klíčové. Zadávací formulář je důkladný a grafikům pomůže každá informace o vaší značce, službě nebo projektu. Pokud si nevíte s některými otázkami rady, je dobré je konzultovat s odborníkem. Napište nám, rádi vám pomůžeme: podpora@designturnaj.cz.

Mohu zadání měnit v průběhu turnaje?

Jakmile je turnaj spuštěn, není možné zadání měnit. Je však možné v komentářích pod zadáním uvádět doplňující informace či přidávat soubory. Na tyto komentáře k zadání budou grafici upozorněni.

Mohu zadání uvést v přiloženém souboru?

Rozhodně ne. Zásadní informace prosím uveďte přímo do příslušných polí zadávacího formuláře. Přílohy k zadání slouží pouze k doplnění nebo poskytnutí pracovních či zdrojových souborů.

Proč se mi nedaří přiložit soubor k zadání?

Váš soubor je zřejmě příliš velký. Prosím kontaktujte nás, pokud i po zmenšení souboru máte problémy: podpora@designturnaj.cz.

K čemu jsou komentáře pod zadáním turnaje?

Komentáře k zadání slouží k doplnění vašeho zadání nebo k vyjasňování zadání se zúčastněnými grafiky. Grafici se mohou ptát na důležité informace. Máte možnost odpovídat jen grafikovi, který dotaz vytvořil, popřípadě můžete zvolit, aby vaši odpověď viděli všichni grafici. Odpovědi týkající se doplnění zadání doporučujeme sdělovat všem.

Co dělat, když si nevím rady se zadáním?

Napište nám, rádi vám pomůžeme: podpora@designturnaj.cz.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.