Poradna


Jakou variantu turnaje mám zvolit?

Varianta STANDARD je pro méně náročné klienty. V tomto turnaji vidí grafici navzájem své návrhy, není možné pozvat osobně vybrané grafiky ani turnaj skrýt před veřejností a vyhledávači.

V turnaji PREMIUM nevidí grafici navzájem své návrhy, čímž se výrazně zvyšuje originalita návrhů. Tento turnaj osloví kvalitnější grafiky. Je možné osobně přizvat vybrané grafiky do turnaje a motivovat je k účasti a lepším výkonům.

Turnaj PROFI splňuje všechny parametry turnaje PREMIUM. Účastnit se ho mohou však jen ti nejlepší - PRO grafici - kteří zároveň stvrzují dohodu o mlčenlivosti. Také je možné skrýt PROFI turnaj před veřejností a vyhledávači až po dobu 6 měsíců.

Co je to garantovaný turnaj?

Pokud uhradíte 100% deposit z ceny turnaje, stává se turnaj Garantovaným. Ujišťujete tak grafiky, že vyberete vítěze a vyplatíte odměnu. Snažení grafiků tak bude výrazně vyšší, protože mají jistotu, že jejich práce bude zaslouženě odměněna. Garantované turnaje jsou navíc zvýrazněné a zobrazují se přednostně. Garantujte své turnaje včas pro lepší výsledky, větší účast a oslovení kvalitnějších grafiků.

Co když turnaj negarantuji?

Negarantovaný turnaj nedává grafikům jistotu, že jejich snažení bude odměněno. Lze jej totiž po fázi vkládání návrhů ukončit bez vyplacení vítěze. Grafici dávají - z pochopitelných důvodů - přednost turnajům garantovaným. Negarantované turnaje jsou v seznamu řazeny až za garantovanými, které jsou navíc zvýrazněné.

Co je skrytý turnaj?

Turnaje variant PREMIUM a PROFI jsou tzv. skryté turnaje. To znamená, že ve fázi vkládání návrhů, nevidí grafici navzájem své návrhy. Jsou tak nuceni tvořit originálnější díla bez toho, aby byli ovlivňováni prací ostatních. Výsledkem je výrazně více originálních návrhů, než při otevřeném turnaji.

Co je služba Express?

Služba Express zkracuje dobu pro dodání návrhů na pouhé 3 dny. Turnaj Express doporučujeme určitě garantovat, jelikož grafici tak budou mít jistotu, že jejich okamžité nasazení má šanci na odměnu. Za turnaj Express je příplatek 50% k ceně turnaje.

Co je neveřejný turnaj?

Turnaj PROFI umožňuje nastavit turnaj jako neveřejný. To znamená, že turnaj včetně popisu a zadání je přístupný JEN grafikům, kteří stvrdili dohodu o mlčenlivosti. Turnaj není přístupný veřejnosti či vyhledávačům po dobu 6ti měsíců od jeho uzavření. Je to skvělé řešení pro zakázky, které obsahují citlivá data a je třeba je chránit před konkurencí.

Mohu skrýt turnaj před vyhledávači a konkurencí?

Ano, toto nabízí řešení turnaje PROFI, kde je možné turnaj označit jako neveřejný - více Co je neveřejný turnaj?


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.