Poradna


Jak výběr návrhů probíhá?

Návrhy si můžete vybírat sami. Systém vám umožňuje třídit je na ty, které se vám líbí, a které nikoliv. Tím dáte grafikům najevo, kterým směrem se mají ubírat. S grafiky můžete komunikovat. A to jak pod samotným konkrétním návrhem, tak pod všemi návrhy, kde můžete přidávat komentáře pro všechny.

Po ukončení příjmu návrhů můžete v klidu označit tři finalisty, se kterými pak můžete doladit návrhy k vaší spokojenosti a vybrat z nich vítěze.

Za jak dlouho dostanu návrhy?

Termín pro tvorbu návrhů nastavujete sami. Doporučujeme poskytnout grafikům dostatek času. Faktorem ovlivňujícím kvalitu a množství návrhů je, jedná-li se o turnaj garantovaný či nikoliv.

Doporučujeme včas turnaj garantovat pro lepší výsledky. Kvalitní zadání také ovlivní chuť grafiků do práce.

K čemu slouží třídění návrhů na “Líbí se mi” a “Nelíbí se mi”?

Tříděním návrhů na ty, které se vám líbí a na ty, které vás nezaujaly, vám pomůže se v množství návrhů orientovat. Pomáhá to však také grafikům, kteří vidí, jestli vás jejich směr zaujal nebo je to špatná cesta. Dejte napřed palce nahoru vašim favoritům a komunikujte s nimi směry, které by posunuly návrhy dále. Palce dolů můžete udělit poté, co máte jasno, že toto nejsou vhodná řešení. Záleží také, zda-li se jedná o skrytý turnaje nebo o turnaj Standard, kde grafici navzájem své návrhy vidí. U turnaje Standard je palec dolů dobrým nástrojem i pro ostatní grafiky.

Mohu s grafiky komunikovat v průběhu turnaje?

Ano, rozhodně. Ve fázi příjmu návrhů a dále ve finálové fázi, kde se vybírá vítěz, můžete čile s grafiky komunikovat a komentovat jejich návrhy. Můžete oslovovat všechny grafiky doplněním zadání v komentářích pod zadáním turnaje nebo pod přehledem všech návrhů. Skvělé je komunikovat s konkrétním grafikem pod detailem jeho návrhu. Při výběru finalistů (dokud všechny tři finalisty neoznačíte) jsou komentáře omezeny, abyste měli nerušený prostor pro výběr tří favoritů.

Mohu do turnaje přizvat grafika, který není zaregistrovaný na portálu DT?

To bohužel možné není. Pokud ovšem do našich řad přizvete nového grafika, a ten se na DESIGN TURNAJI registruje, budeme rádi.

Jak přizvat do turnaje grafika, jehož práce se mi líbí?

U varianty PREMIUM a PROFI je možné osobně přizvat grafika tlačítkem “Pozvat do turnaje” v seznamu grafiků. Tímto pozváním je možné motivovat grafiky, které můžete vybrat dle jejich portfolia, zkušeností či grafického stylu. Osobní pozvání vždy grafiky potěší a dodá jim chuť do tvorby návrhů.

Mohu návrhy sdílet s kolegy či přáteli?

Ano. Turnaje STANDARD jsou přístupné všem uživatelům i návštěvníkům. Turnaje PREMIUM a PRO, kde jsou návrhy skryty pro lepší výsledky a originalitu návrhů, je možné sdílet odkazem “Sdílet návrhy” v hlavičce turnaje. Kolegovi přijde email s unikátním linkem, pomocí kterého si může zobrazit skryté návrhy.

Mohu zaslat privátní zprávu jen jednomu grafikovi?

Systém komentářů vám umožňuje komunikovat s grafiky pod jejich návrhy. Není však možné kontaktovat grafiky, kteří nevložili žádný návrh do vašeho turnaje. Můžete však grafika do svého PREMIUM či PROFI turnaje pozvat a připojit osobní zprávu.

Jak získat více návrhů? Jak zařídit, aby byl turnaj pro grafiky atraktivnější?

Velmi jednoduše. Nastavte správně cenu tak, aby byla pro grafiky zajímavá. GARANTUJTE turnaj! Grafici tak budou mít jistotu, že jejich snaha bude odměněna a vás odmění lepšími návrhy a proaktivitou. Komunikujte s grafiky a pomozte jim najít správnou cestu. Rádi vám s optimalizací turnaje pomůžeme: podpora@designturnaj.cz.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.