Poradna


Co když se mi žádný návrh nelíbí?

V negarantovaném turnaji nemusíte vybrat vítěze a můžete turnaj ukončit. V případě, že se zúčastnilo méně, než 10 grafiků, vrátíme vám navíc zpět celý deposit. V garantovaném / doplaceném turnaji však musíte vybrat tři finalisty a z nich poté vítěze. Věříme, že v garantovaných turnajích grafici udělají vše pro to, abyste byli s výsledkem spokojeni.

Kdo jsou finalisté?

Finalista je návrh, který se probojoval do finále. Označíte jej pomocí symbolu v pravém horním rohu návrhu po skončení fáze příjmu návrhů. Výběrem tří finalistů posunujete turnaj do další fáze, kde už je jisté, že vyberete vítěze turnaje.

Kolik mám času na výběr finalistů a vítěze?

Na výběr finalistů máte 20 dní od skončení fáze příjmu návrhů. Na výběr vítěze máte 20 dní od výběru třetího finalisty. V doplaceném turnaji musíte finalisty a vítěze vybrat. Pokud tak neučiníte, turnaj se po uplynutí této lhůty pozastaví, a provozovatel vybere finalisty či vítěze za vás.

Co když nevyberu vítěze?

V garantovaném / doplaceném turnaji se zavazujete vybrat vítěze turnaje. Pokud tak neučiníte, turnaj se po uplynutí 20 dní pozastaví, a provozovatel vybere finalisty či vítěze za vás.

Co když jsem nevybral vítěze včas?

Budeme dělat vše pro to, abychom vás kontaktovali a pomohli vám s včasným výběrem. V garantovaném / doplaceném turnaji se zavazujete vybrat vítěze turnaje. Pokud tak neučiníte, turnaj se po uplynutí 20 dní pozastaví, a provozovatel vybere finalisty či vítěze za vás.

Mohu získat upravený návrh až poté, co jsem vybral vítěze?

Toto systém neumožňuje. Doporučujeme doladit návrh ještě ve finálové fázi. S grafikem se pak v komentářích pod záložkou “Licence a podkladová data” můžete domluvit na případných úpravách nebo změnách.

Mohu vybrat více vítězných návrhů?

Bohužel, toto není možné. Pravidla jsou jasně nastavena - vítěz je jen jeden a bere vše.

Mohu změnit výběr finalisty či vítěze?

Bohužel, toto náš systém neumožňuje. Proto je upraven tak, že vaši volbu nemůžete provést jedním kliknutím. Prosíme vás tedy o pečlivé zvážení vaší volby.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.