Poradna


V jakém formátu jsou návrhy v galerii, mohu je použít?

Návrhy v galerii jsou ve formátu JPG. Tyto návrhy jsou majetkem grafiků a jsou chráněny autorským právem. Pokud se nejedná o vítězný návrh, nemáte právo tyto návrhy používat.

Co jsou podkladová data?

Podkladová data jsou zdrojové soubory k dílu, které vám autor vítězného návrhu předá při ukončení turnaje. Tato data se liší podle typu zakázky. V zadání můžete sami vybrat, které soubory požadujete.

V jakých formátech návrh dostanu? Jaké formáty mám požadovat?

Podkladová data k dílu se liší podle typu zakázky. V zadání můžete sami určit, jaká data požadujete nebo nechat volbu “Jsem laik”. V tomto případě grafici pracují s běžně uznávanými soubory pro profesionální předtiskovou přípravu či webdesign.

Za jak dlouho dostanu design v potřebných datech?

Grafik je vyzván k neprodlenému nahrání podkladových dat. Na nahrání dat má dle Smluvních podmínek 10 dní ode dne, kdy byl jeho návrh označen jako vítězný. Je v jeho zájmu, aby data nahrál co nejdříve. Můžete dodání dat také urgovat a požádat osobní výzvou o urychlení.

Mohu chtít po grafikovi dodatečné úpravy či formáty?

Ano. Grafik je povinen nahrát vítězný návrh, ale v komentářích v záložce “Licence a podkladová data” se můžete domluvit na úpravách nebo jiných formátech, než bylo v zadání. Systém neumožňuje úpravy zadání, ale grafik vám může nahrávat dodatečné soubory a vyjít vám vstříc.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.