Poradna


Co je garantovaný turnaj?

Klient může doplatit celou cenu turnaje na začátku či v průběhu vkládání návrhů od grafiků. Tím se turnaj stává garantovaný. Pokud se turnaje zúčastní alespoň 10 grafiků, má klient povinnost vybrat finalisty a vítěze turnaje. Je tedy jistota, že odměna bude vyplacena.

Co je negarantovaný turnaj?

V negarantovaném turnaji klient uhradil pouze zálohu 20% a má právo po skončení fáze příjmu návrhů turnaj ukončit. Není tedy zaručeno, že odměna vítězi bude vyplacena, resp. vítěz v takovém případě nebude vybrán.

Co je neziskový turnaj?

Neziskový turnaj mohou vyhlásit pouze nadace, charity či neziskové organizace. Jedná se o turnaj bez nároku na zisk. Zadavatel nic neplatí a vítěz získá ‘jen’ radost z dobře odvedené práce a dobrý pocit, že přispěl v projektu, který pomáhá ostatním. Za účast v neziskovém turnaji získávají grafici PRO body, jako poděkování za jejich altruismus.

Co je express turnaj?

Express turnaj je rychlá zakázka do 3 dnů. Odměna se při zadávání klientem automaticky navyšuje o 50 %.

Co je skrytý turnaj?

V turnajích PREMIUM a PROFI ve fázi příjmu grafických návrhů nevidí grafici navzájem své návrhy. Nemohou se tak inspirovat ostatními a musí vložit své originální dílo. Tyto turnaje tak nabízejí klientům více jedinečných řešení.

Co je neveřejný turnaj?

Turnaj PROFI nabízí možnost neveřejného turnaje. Grafik se statusem PRO tak musí už při nahlédnutí do zadání stvrdit dohodu o mlčenlivosti, v které se zavazuje držet všechny informace o turnaji v tajnosti až po dobu 6ti měsíců. Turnaj ani jeho zadání, či návrhy nejsou přístupné veřejnosti ani vyhledávačům a to buď do uzavření turnaje, popřípadě až po dobu 6ti měsíců od uzavření turnaje, pokud tuto možnost klient zvolí. Klient tak využívá ochranu svých citlivých informací či nových služeb a produktů před konkurencí.

Kdy a proč musím potvrdit dohodu o mlčenlivosti?

V případě PROFI turnaje, kde klient zadal volbu neveřejného turnaje, musí každý grafik, který se turnaje chce zúčastnit potvrdit dohodu o mlčenlivosti. Tou se zavazuje držet všechny informace o turnaji v tajnosti až po dobu 6ti měsíců. Turnaj ani jeho zadání, či návrhy nejsou přístupné veřejnosti ani vyhledávačům.

Mohu dostávat upozornění o nově zadaném turnaji?

Ano, jistě. V záložce “Můj účet” > “Osobní nastavení” si můžete zvolit, které nové turnaje chcete vidět na svém hlavním panelu nebo dostávat o nich upozornění emailem.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.