Poradna


Proč mi nejde návrh nahrát?

Prosím, zkontrolujte tyto parametry: návrh musím mít rozlišení 72 dpi a musí být uložen ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Návrh musí mít maximální rozměry 1 600 x 3 200 px a minimální rozměry 640 x 480 px. Doporučujeme využít naše šablony přímo na stránce nahrávání návrhu.

Je počet návrhů, které mohu do turnaje nahrát, omezený?

Není. Čím více návrhů vložíte, tím větší šance je na výhru. Nedoporučujeme však vkládat mnoho variant jednoho řešení. Příp. barevné či kompoziční varianty je lepší umístit přímo do návrhu pod hlavní část díla - viz šablona pro vkládání.

Mohu svůj návrh z turnaje stáhnout?

Ano, můžete. Pokud není váš návrh označen jako finalista, můžete návrh skrýt a stáhnout z turnaje. Stejně tak jej můžete zpět do turnaje vrátit. Stažený turnaj však není zobrazen ve vašem portfoliu.

Mohu použít motivy či nápady z návrhů jiných grafiků?

Nikoliv. Toto je považováno za hrubé porušení pravidel DESIGN TURNAJE.

Proč byl můj návrh smazán?

Zřejmě došlo k porušení Smluvních podmínek. O těchto důvodech vás správce turnaje vždy informuje.

Proč jsou některé návrhy skryté? Mohu svůj návrh také skrýt?

Pokud jsou ve fázi vkládání návrhů skryté všechny návrhy kromě vašich, jedná se o turnaj PREMIUM či PROFI, kde grafici navzájem nevidí své návrhy. Pokud není váš návrh označen jako finalista, můžete návrh skrýt a stáhnout z turnaje. Stejně tak jej můžete zpět do turnaje vrátit. Stažený turnaj však není zobrazen ve vašem portfoliu.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.