Poradna


Zapomněl jsem heslo.

Nic se neděje. Na stránce “Přihlásit” můžete své heslo obnovit vyplněním emailu, na který je váš účet registrován. Dále postupujte dle instrukcí v zaslaném emailu.

Mohu měnit heslo?

Ano. V záložce “Můj účet” > “Přihlašovací údaje” si můžete nastavit nové heslo nebo přidat přihlašování přes externí služby Facebook nebo Google+.

Mohu změnit nick / přihlašovací jméno?

Bohužel, toto není možné. Ale můžete si přidat přihlašování přes externí služby Facebook nebo Google+.

Neobdržel jsem potvrzující email. Co mám dělat?

Pokud jste neobdržel přihlašovací email, došlo k nějaké chybě v našem systému. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu: podpora@designturnaj.cz.

Mohu mít více uživatelských účtů?

Každý uživatel může mít jeden účet jako grafik a jeden jako klient. Založení více účtů jednou osobou je považováno za porušení Smluvních podmínek.

Proč byl můj účet zablokován?

O důvodech zablokování účtu uživatele vždy informujeme emailem. Dle všeho došlo k porušení Smluvních podmínek portálu. Pokud došlo k omylu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu: podpora@designturnaj.cz.

Co dělat, když byl můj účet zablokován?

Dle všeho došlo k porušení Smluvních podmínek portálu. Pokud došlo k omylu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu: podpora@designturnaj.cz.

Jak mohu uživatelský účet zrušit?

Účet můžete zrušit zažádáním o zrušení účtu prostřednictvím emailu: podpora@designturnaj.cz.


Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Napište nám, prosím, váš dotaz. Pokusíme se jej co nejrychleji zpracovat a odpovědět vám co nejlépe. Rádi vám zavoláme v čase, který si sami určíte. Děkujeme.

mezi

-

Potřebujete rychlou pomoc?

Volejte správce turnajů na tel.:
799 503 295 mezi 10 - 16 hod.