Jak probíhá
DESIGN TURNAJ

Je to jednoduché. V osmi krocích Vám ukážeme, jak celý systém funguje a jak můžete sami - za cenu, kterou si zvolíte - získat přesně to, co potřebujete.

Jak probíhá DESIGN TURNAJ
 1. 1 Registrace
  ZDARMA
 2. 2 Zadání
  turnaje
 3. 3 Výběr
  varianty
 4. 4 Nastavení
  ceny
 5. 5 Úhrada
  depositu
 6. 6 Vkládání
  návrhů
 7. 7 Finalisté
  a vítěz
 8. 8 Data
  a licence

1. Registrujte se ZDARMA na portálu Design Turnaj

Chcete si nanečisto vyzkoušet zadat turnaj? Nebo se jen podívat, jak to funguje? Registrace zdarma Vám zpřístupní celý systém. Stačí uvést přezdívku / jméno, email a Vámi zvolené heslo. Nechceme Vás zatěžovat dalšími přístupovými údaji, proto je možné přihlásit se i přes službu Facebook nebo Google+.

Registrace
zdarma
Registrace přes Facebook
nebo Google+

2. Vyplňte zadání pro nový turnaj

Vytvořili jsme přehledné zadání, ve kterém v několika krocích předáte grafikům zásadní specifikace Vaší zakázky. Dejte jim všechny důležité informace o cílové skupině, Vaší společnosti nebo Vaší představě o designu. Čím lépe bude zadání vyhotoveno, tím trefnější návrhy získáte. Pokud si nebudete vědět rady se zadáním , pomůžeme Vám.

Sofistikovaný
formulář
Pomůžeme Vám
se zadáním

3. Vyberte si nejvhodnější variantu

Máme řešení PROFI pro náročné klienty, ale také základní turnaj STANDARD, který můžete zadat již od 500 Kč. Vyladěná střední cesta - varianta PREMIUM - osloví všechny klienty, kteří chtějí optimální poměr ceny a výsledku.

Tři jednoduché a
srozumitelné balíčky

4. Určete si vlastní cenu i termín

Vybraná varianta určuje minimální cenu turnaje. Zbytek je na Vás. Čím vyšší cenu nastavíte, tím více kvalitnějších grafiků motivujete k účasti v turnaji. To platí také pro termín dodání návrhů. Za příplatek můžete mít návrhy i do tří kalendářních dnů!

Nastavení vlastní
ceny turnaje
Návrhy do tří
kalendářních dnů

5. Deposit jen 20 % nebo garantovaný turnaj

Pokud si nejste jistí, nemusíte platit předem. Stačí uhradit deposit ve výši 20 % z Vámi nastavené ceny turnaje. Turnaj je však možné uhradit celý a tím jej GARANTOVAT. Zaručíte tak grafikům, že vyberete vítěze a výrazně zvýšíte jejich motivaci a snahu vydat ze sebe to nejlepší. Garantovaný turnaj je zvýrazněný a grafici mu dají přednost před ostatními. Pokud se turnaje nezúčastní alespoň 10 grafiků, vrátíme Vám peníze zpět.

Záruka vrácení
vloženého depositu
Deposit jen
20 % ceny turnaje

6. Vybírejte návrhy, komunikujte s grafiky

Již několik hodin po spuštění turnaje začnou grafici vkládat své návrhy. Nečekejte na skončení termínu a komunikujte s nimi. Psaním komentářů, tříděním návrhů na ty, které se Vám líbí a nelíbí, pomáháte grafikům najít to správné řešení. Pokud se turnaj vyvíjí dobře, doporučujeme jej doplacením celé ceny garantovat. Tím grafiky ujistíte a ještě více motivujete k úpravě návrhů.

Chytré komentáře
nezahlcují diskuzi
Třídení návrhů
na líbí / nelíbí

7. Vyberte finalisty a vítěze turnaje

Po skončení fáze vkládání návrhů, můžete turnaj doplatit a vybrat tři finalisty. Jen s nimi následně doladíte preferovaný návrh k Vaší spokojenosti. Finalisté mají jistotu, že cena turnaje bude vyplacena, proto určitě rádi zapracují všechny Vaše komentáře. Výběrem vítězného návrhu se turnaj ukončí.

Až 20 dní na výběr
finalistů a vítěze
Ladění finálního
návrhu jen s finalisty

8. Podkladová data a licence

Po skončení turnaje grafik nahraje příslušná data k návrhu dle zadání a potvrdí licenční smlouvu, kterou Vám poskytuje neomezená práva k užití díla. Máte tak jistotu, že návrh je opravdu originální dílo grafika a že vyplacená cena je konečná. Licenční smlouva slouží zároveň jako účetní doklad. S grafikem se můžete domluvit i na jiném znění smlouvy nebo příp. na dodání daňového dokladu.

Grafik poskytuje
licenci na užití díla
Podkladová
data k dílu

Je to opravdu jednoduché. Nyní je to na Vás.
Zadejte svůj první turnaj ještě dnes!

Chci zadat nový turnaj
Ptejte se Potřebujete
poradit?
Jsem grafik Chci tvořit
návrhy
Zadat turnaj Registrace
zdarma