2 komentářů

 1. Klient
  12.03.2019 00:06 Johny reagoval/a:

  Dobrý večer, ano, pochopila jste to naprosto správně. Předem moc děkuji. HT.

  12.03.2019 00:00 na zprávu od jitula:

  Dobrý den, děkuji za Vaši odpověď, abych úpravy připravila správně, prosím Vás raději ještě o upřesnění: 1. v této verzi návrhu logo zjemnit a bude celé černé s červenou tečkou? 2. doplnit k logu grafický prvek - např. kapku vody, která symbolizuje úklid, čištění, prostředky = zaměření firmy? 3. Vaše logo a logo Kärcher spojit vedle sebe a ve stejné velikosti? Předem Vám moc děkuji. JF

 2. Klient
  11.03.2019 23:40 Johny reagoval/a:

  Dobrý den, bylo by možno návrh ještě spojit vodorovně s logem značky Kärcher, tak abychom viděli jak to jde dohromady (první Váš návrh druhý Kärcher). Dále bych Vás chtěl poprosit jestli byste ještě nevymyslela znak (symbol) který by byl součástí loga a symbolizoval naše podnikání. Logo by se používalo s tímto symbolem, nebo samostatně. Na závěr ještě poprosím o černé logo s červenou tečkou. Možná by nebylo od věci logo ještě trochu celkově zjemnit. Vím, že je to těžké, ale už to máte 50% na 50% :-). Předem moc děkuji. HT. Děkuji. HT.

  27.02.2019 09:20 na zprávu od jitula:

  Dobrý den, přikládám k Vašemu zvážení typografický návrh loga, návrh jsem se snažila připtavit nadčasový, moderní, výrazný, dobře zapamatovatelný a identifikovatelný, který barevně symbolizuje Vaše podnikání: modrá (voda), červená (hygiena), zelená (úklidové pomůcky). Pokud by Vás návrh zaujal, ráda doplním další úpravy podle Vašeho přání. Předem děkuji za Vaši odpověď a zpětnou vazbu. S přáním hezkého dne Jitka F. (jitula)

Ptejte se Potřebujete
poradit?