2 komentářů

 1. Uživatel JakubJonas Autor
  15.10.2014 12:26 JakubJonas reagoval/a:

  Předně díky za pochvalu V jednobarevné variantě to po upozornění opravdu bije do očí. Myslím si, že bude ale stačit jednoduše slova více oddělit. Pro zadavatele: Pokud by jste si přáli vidět upravenou verzi (oddělená slova), tak samozřejmě není problém, myslím si však, že to není nutné a je to možné vyřešit až při případném užším výběru.

  15.10.2014 08:58 na zprávu od Marta Krejsová:

  Dobrý den Jakube, logo je moc povedené. Jen na mě v vyskakuje text SEXPO. Někdy se stane, že je člověk tak zabraný do grafiky, že takové věci uniknou. To jen v rámci kolegiality. Možná by stačilo ta dvě slova oddělit. Pěkný den, Marta

 2. Uživatel JakubJonas Autor
  13.10.2014 09:47 JakubJonas reagoval/a:

  Pěkný den, jsem rád, že se logo líbí. Do dalšího návrhu jsem nahrál ukázky Vašeho požadavku s natočenými patkami. Souhlasím s Vámi, že by to mohlo vyjadřovat jistou variabilitu, logu po vizuální stránce to však uškodí (působí nesourodě a samotné patky ruší a odvádějí pozornost od samotného textu loga), proto bych doporučoval zanechat původní uspořádání. K náhledu jsem také přidal pár nápadů se změnou barevností (včetně Vaší preferované zeleno-černé kombinace). Pokud Vás napadne další úprava, stačí napsat. S pozdravem, Jakub Jonáš.

  12.10.2014 19:50 na zprávu od Krychitko:

  Dobrý večer, Jakube. Některým členům týmu se Vaše logo moc líbí, jiní si ho chtějí ještě nechat projít hlavou. Každopádně jste si zatím dal s naším logem největší práci, děkujeme. Nikdo z členů týmu nepřišel s požadavkem na nějakou úpravu, snad bychom Vás poprosili jen o to, zda byste mohl zkusit více variant natočení patek umístěných před a za sloganem Your Exclusive Stands. Samotné patky se nám líbí, ale chtěli bychom vidět, jak by to vypadalo, kdyby třeba nebyly umístěny jen zrcadlově, ale byly třeba nesouměrné - myslíte, že by to mohlo vyjadřovat jakousi variabilitu? Pokud máte jiný názor, napište nám ho, prosím, nejsme designéři a i my se rádi poučíme. Děkujeme.

Ptejte se Potřebujete
poradit?