Webdesign   |  13 návrhů  |  9 grafiků

Série 3-5 jedinečných grafických obrázků

Je zapotřebí vytvořit sérii 3-5 vzájemně navazujících, graficky "vychytaných" obrázků, které dokáží na první pohled upoutat. Obrázky budou následně zpracovány do Embed Code (vysvětlení v zadání).

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
martin1

Cena turnaje
2 500 Kč
Stav turnaje
Všechny (13) Nehodnocené (0) Líbí se (12) Nelíbí se (0) Finalisté (3)

  5 komentářů

 1. Uživatel vendulkaboc Klient
  07.10.2015 00:08 vendulkaboc:

  Děkuji všem grafikům, kteří se turnaje zúčastnili. Pokračovat dál mohu však jen se třemi z vás. Všem přeji mnoho štěstí v dalších turnajích a někdy opět na shledanou, Vendulka Bočková - admin projektu "Život s RS"

 2. Uživatel vendulkaboc Klient
  29.09.2015 22:46 vendulkaboc:

  Protože jsem počítala s neuchopitelností zadání, začala jsem již se správci Design Turnaj domlouvat vytvoření jiného turnaje s lepším zadáním. Vy jste ale předvedli, že i zadání, které není na první pohled zcela jasné, dokážete pojmout originálně a kreativně, proto se jiný turnaj konat nebude a spolehnu se jen a pouze na Vaši originalitu - ukazuje se být dokonce lepší, než "tvrdě" požadované věty a hesla. Přesně tohle je tím, co jsem chtěla vidět. Máte totiž nezaujatý pohled, který mne, jež v nemoci a celém projektu již nějaký ten pátek jede, prostě chybí. Děkuji každému grafikovi, který se turnaje zúčastní. Vendulka B.

 3. Uživatel vendulkaboc Klient
  22.09.2015 12:25 vendulkaboc:

  Děkuji každému grafikovi, který se turnaje zúčastní. Jen prosím - někteří z vás svůj návrh nijak nekomentují, nereagují ani na můj komentář (zkušenost z dřívějších turnajů). Komunikujte se mnou a budete mít zpětnou vazbu. Bylo dobře zmíněno, že se jedná o formu bannerů - částečně je to pravda. Obrázky, které jsou zamýšleny, jsou určitou formou bannerů, které následně MY propojíme kódem k návaznosti (představte si finální vzhled jako animované video, v němž se postupně obrázky střídají). Nebojte se tedy zmínek o Embed Code. Nic takového od Vás nečekáme - zařídíme si sami. Jde jen a pouze o grafiku. Nápaditou, živou, pohodovou, optimistickou..., ale stále O GRAFIKU!!!

 4. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  21.09.2015 19:51 Správce turnajů reagoval/a:

  Dobrý den, děkujeme za důvěru a věrnost designturnaji! Věříme, že tentokrát se turnaj povede a s grafiky vykomunikujete detaily k Vaší spokojenosti. Grafikům děkujeme za účast a přejeme úspěch v turnaji.

  21.09.2015 06:36 na zprávu od vendulkaboc:

  Dobrý den, založila jsem zde opakovaně turnaj, který byl v nedávné době na mou žádost zrušen. Jen jsem vytvořila nový styl zadání, který snad bude pro grafiky lépe uchopitelný. Ačkoliv jsem měla možnost zadat totožnou zakázku i jinde, na DT nedám dopustit a proto jsem se sem vrátila, pokusit se ještě jednou o realizaci. Pevně věřím (a doufám), že tentokrát nezůstane zakázka bez odezvy. S přáním hezkého dne, Vendulka Bočková - admin projektu "Život s RS"

 5. Uživatel vendulkaboc Klient
  20.09.2015 16:53 vendulkaboc:

  Nebojte se zmínek o Embed Code. Nic takového od Vás nečekáme - zařídíme si sami. Jde jen a pouze o grafiku. Nápaditou, živou, pohodovou, optimistickou..., ale stále O GRAFIKU!!!

Ptejte se Potřebujete
poradit?