Ostatní   |  43 návrhů  |  11 grafiků

Ikonky v tlačítkách s hesly

Pro ucelenou přehlednost potřebujeme vytvořit čtyři "tlačítka" s hesly. U každého by pro oživení a zaujetí měla být jednoduchá, ale odpovídající ikonka.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Horda

gravatar
Cena turnaje
700 Kč
Stav turnaje
Všechny (43) Nehodnocené (0) Líbí se (37) Nelíbí se (0) Finalisté (17)

  3 komentářů

 1. Uživatel vendulkaboc Klient
  05.10.2015 14:24 vendulkaboc:

  Děkuji všem grafikům, kteří se turnaje zúčastnili. Dokázali jste předvést "za málo peněz hodně muziky". Měla jsem náročný výběr :) Všem přeji mnoho štěstí v dalších turnajích a někdy na shledanou. Vendulka Bočková - admin projektu "Život s RS"

 2. Uživatel vendulkaboc Klient
  25.09.2015 15:05 vendulkaboc:

  Protože se blíží konec turnaje, chtěla bych poděkovat všem grafikům, kteří se turnaje zúčastnili. Turnaj je turnaj a vybrat mohu jen tři z vás do další části. Přesto moc děkuji za to, že jste se zakázky chopili. Přeji vám mnoho štěstí v dalších turnajích, Vendulka Bočková - admin projektu "Život s RS"

 3. Uživatel vendulkaboc Klient
  22.09.2015 12:21 vendulkaboc:

  Děkuji každému grafikovi, který se turnaje zúčastní. Jen prosím - někteří z vás svůj návrh nijak nekomentují, nereagují ani na můj komentář. Takto se těžko dá předpokládat další posun. Ti, kdo komunikují, dostávají zpětnou vazbu a reagují na ni. Proto je větší předpoklad posunu k odpovídající představě.

Ptejte se Potřebujete
poradit?