Logo   |  42 návrhů  |  14 grafiků

Logo Paběnický mlýn

Naším cílem je vytvořit nové logo k právě vznikajícímu centru osobního rozvoje a centru pro svatby v přírodě to vše v prostorách renovovaného starého mlýna a obklopení lesů a rybníku.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
JingleFear

gravatar
Cena turnaje
2 600 Kč
Stav turnaje
Všechny (42) Nehodnocené (19) Líbí se (10) Nelíbí se (0) Finalisté (7)

  2 komentářů

 1. Klient
  07.02.2019 21:54 chochrun:

  Ještě bych měla takovou poznámku k více logům, čeho jsem si všimla. Často mlýnská kola, která se tady objevují jako symbol v logu, vypadají spíše jako kormidla než mlýnská kola. Řekla bych, že je to tím, že mlýnské kolo má více lopatek, takže i když se znázorní schématicky bude vypadat jako mlýnské kolo...Krásný den :)

 2. Klient
  07.02.2019 21:13 chochrun:

  Krásný den, milí grafici, ještě mě napadla jedna inspirace...mlýnské kolo by vevnitř mohlo být ztvárněno Květem života viz příloha. Naše firma s.r.o. je pojmenována Vesica Piscis. Zde přikládám text k tomuto významu: Vesica piscis Dalším krokem je rozdělení jedné koule do dvou uprostřed se prolínajících, reprezentující rozvinutí jednoty do duality. Tento symbol se nazývá Vesica piscis . V tomto momentě už vědomí není jednotné, ale rozdělené do dvou perspektiv. Prolínající se prostor mezi oběma kruhy zobrazuje stvoření, a to konkrétně – spolu-utváření , kdy se dvě perspektivy setkávají aby stvořily něco nového. Květ se tak rozvíjí do všech stran a směrů Vesica Pisces. Jedná se o pradávný symbol vědění, moudrosti a lásky. Vesica zároveň vyjadřuje nekonečné vědomí, které má každý z nás uvnitř sebe. Skrze procesy spojené s tvořením pak zpátky "vším procházející vědomí" rozpoznáváme a prožíváme. Vesica Pisces je odvozena ze dvou kruhů, které se protínají. Svět zázraků a božské úrovně se propojuje se světem hmoty a počátkem stvoření. Často se symbolizuje jako: - spojení Boha a Bohyně (vyjádření posvátného svazku) - základní motiv Květu Života - vagína Bohyně - půdorys Stromu Života - symbol Ryby, který přišel s Yeshuou - jádro, střed - harmonické vyrovnání ženského a mužeského aspektu V roce 1949 byly v Egyptě, v Nag Hammadi, nalezeny pradávné svitky. Je na nich zaneseno učení Yeshui. V jedné části Yeshua popisuje, že Boží přítomnost nalezne každý uvnitř sebe. Doplňuje, že ji objevíme tehdy, když se naladíme na princip "Pohyb a Zastavení". V souladu s tímto rytmem se otevře poznání, že vše je tvořeno frekvencemi. Jediná stálá konstanta spočívá v neustálé změně:-) Hebrejský význam jména Jehova nám dává toto vysvětlení: " Jsem tvořící proces, který se manifestuje ve hmotě". Kdo se tedy propojí s "jednou" frekvencí, tak se v pozemské zkušenosti sladí s myšlenkami a pocity jiných. Bude je slyšet a vnímat. Je to cesta k tomu, jak se stát soucitnou bytostí. Zde motiv Vesica Piscis: https://www.google.com/search?q=vesica%20piscis&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiOi57Dm6rgAhXoAWMBHbyPDwgQ_AUIDigB&biw=1536&bih=763&dpr=1.25&fbclid=IwAR1TkWB9ORwjJeNoo5NC48QNZL3J5Ce6gNszPvPXTLNxOk68SHwVAOU4gD8. Děkujeme moc za Vaši snahu. Své návrhy jste ještě vylepšili a je jich několik velmi krásných. Přeji krásný den.

  Přiložené soubory
  • květ života.jpg
  • vesica piscis 2.jpg
  • Vesica piscis 3.jpg
  • vesica piscis 4.jpg
  • vesica piscis.jpg
  • Vesica_piscis_circles.svg.png
Ptejte se Potřebujete
poradit?