Logo   |  41 návrhů  |  20 grafiků

Bohemia Hair

Cílem je vytvořit logo pro salon a obchod s českými vlasy, které si vykupujeme od konkrétních lidí, poté je zpracováváme a prodlužujeme s nimi.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Kenji

gravatar
Cena turnaje
7 000 Kč
Stav turnaje
Všechny (41) Nehodnocené (13) Líbí se (16) Nelíbí se (2) Finalisté (10)

  7 komentářů

 1. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  30.05.2014 16:55 Správce turnajů:

  V turnaji zvítězil grafik Kenji s návrhem #02394. Jakmile se turnaj uzavře, návrhy se odkryjí. Vítězi gratulujeme a děkujeme všem účastníkům turnaje. Talent vítězí!

 2. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  30.05.2014 14:15 Správce turnajů:

  Omlouváme se všem grafikům za průtahy s výběrem vítěze. S klientem se pokoušíme navázat kontakt. Prosíme ještě o strpení. Vítěz bude vybrán již brzy. Děkujeme!

 3. Uživatel Petra Klient
  04.05.2014 22:53 Petra:

  Dobrý den všem, nejdříve bych se moc chtěla omluvit všem, kteří věnovali mému návrhu loga čas, a já si je přesto nevybrala :-( Favoritů jsem měla mnohem více než vybrané 3. Měla jsem jich 10 a poté jsem horko těžko vypotila 5 návrhů. A dalších x dní jsem se rozhodovala, které vyberu do TOP trojky. Bylo to opravdu těžké a trvalo mi to asi 2 týdny i přesto, že se mi samozřejmě hodí mít logo co nejdříve. Takže mě moc mrzí, že jsem musela takto radikálně vybrat jen tři. A koho vyberu jako toho nejlepšího? To bude těžké :-) Musím ještě jednou zdůraznit, že se mi návrhy loga velice líbí. Děkuji mockrát a jdu se vyjádřit i k jednotlivým 3 návrhům.

 4. Uživatel Petra Klient
  17.04.2014 00:45 Petra:

  Dobrý den, ano ano, ještě není vůbec rozhodnuto a sama jsem zvědavá na další návrhy loga, proto budu moc ráda, pokud se turnaje rozhodnete zúčastnit! Protože se zabývám obchodem s vlasy, konkrétně našimi českými, které prochází výběrem, zvolila jsem název salonu Bohemia Hair a protože je to svým způsobem patriotistická značka, jako logo mi sedí lev s hřívou připomínající vlasy, s korunkou, která tuto krásnou hřívu korunuje, a ještě navíc s křídly. Lev by se měl "tvářit" neutrálně nebo přátelsky, aby to bylo potenciálním klientkám příjemné. Tak pojďte do toho! Těším se na Vaše loga a doufám, že se setkáme se společnou stejnou představou. Děkuji a moc se těším!

 5. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  14.04.2014 18:52 Správce turnajů:

  Vážení grafici, tento turnaj se vyvíjí dobře. Jsou zde zajímavé návrhy a je velmi dobře, že tento turnaj je skrytý - na slepo. Je zde více cest a věříme, že se zúčastní i další grafici. Není vůbec rozhodnuto a výběr finalistů bude obtížný. Přejeme mnoho štěstí!

 6. Uživatel Petra Klient
  11.04.2014 00:26 Petra:

  Dobrý den, děkuji všem za Vaše návrhy loga a samozřejmě se těším i na další! Pokud je lev Vaším oblíbeným prvkem, určitě zkuste nějaký návrh vytvořit a nebojte se s ním svěřit. Budu velice potěšena Vaším zájmem o tvorbu loga pro Bohemia Hair a už se moc těším! Ještě jednou moc děkuji a přeji všem kreativní náladu! ;-)

 7. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  09.04.2014 11:19 Správce turnajů:

  Prosím používejte PSD šablonu, kterou můžete stáhnout vpravo na stránce vkládání návrhu. Varianty loga dělejte až pod hlavním návrhem. Takto se budou lépe zobrazovat náhledy v seznamu návrhů. Děkujeme.

Ptejte se Potřebujete
poradit?