Logo   |  42 návrhů  |  11 grafiků

Logo Človíčkování

Poptáváme logo projektu ČLOVÍČKOVÁNÍ a/nebo 4 ilustrace pro titul webu. Zastřešujeme sociálně laděné projekty, které dávají lidem prostor "človíčkovat", tedy býti člověku člověkem.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
TARDIS

gravatar
Cena turnaje
0 Kč
Stav turnaje
Všechny (42) Nehodnocené (13) Líbí se (3) Nelíbí se (0) Finalisté (3)

  4 komentářů

 1. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  27.01.2016 09:54 Správce turnajů:

  Dobrý den, bohužel klient není dlouhodobě k zastižění. Rozhodli jsme se tento turnaj ukončit za klienta a vybrali jsme finalisty i vítěze. Je možné, že se klient v budoucnu ozve. Poté bychom kontaktovali grafiky, o jejichž práce by měl případně zájem. Omlouváme se za průtahy. Děkujeme za vaši účast v neziskovém turnaji a přejeme mnoho úspěchů v jiných turnajích.

 2. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  30.10.2015 14:28 Správce turnajů:

  Dobrý den, z důvodu nemoci klienta byla fáze pro výběr finalistů zatím prodloužena do doby, než se bude klient moci turnaji věnovat. Děkujeme za pochopení a za účast všem grafikům.

 3. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  04.09.2015 13:41 Správce turnajů:

  Dobrý den, na přání klienta jsme prodloužili o týden tento turnaj. Děkujeme všem za skvělé návrhy a za Vaši účast v neziskovém turnaji!

 4. Klient
  03.09.2015 02:28 Tango:

  drazí přátelé, všem vám strašně moc děujeme, že věnujete čas neziskové věci ! víte co - vy jste vlastně už první, kdo človíčkuje. samozřejmě, včetně autorů design turnaje ! moc děkujeme !!

Ptejte se Potřebujete
poradit?