Logo   |  28 návrhů  |  13 grafiků

Logo pro Církev otevřených dveří

Cílem této akce je vytvořit logo, které bude reprezentovat naši skupinu, Církev otevřených dveří, působící v Třeboni.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Royalfox

gravatar
Cena turnaje
2 500 Kč
Stav turnaje
Všechny (28) Nehodnocené (12) Líbí se (9) Nelíbí se (1) Finalisté (8)

  5 komentářů

 1. Klient
  27.02.2017 20:49 haldyna:

  Drazí přátelé, na začátku jsem se bál, že žádné logo nevybereme, že se nepochopíme nebo že vůbec žádné návrhy nedostaneme. Nyní mohu říct, že nebylo snadné finalisty vybrat, protože vaše návrhy jsou velmi kvalitní. Nicméně tým rozhodl jak rozhodl a my máme finále!!! Chci všem poděkovat za účast a za úsilí dílu věnované. Mějte hezký den.

 2. Klient
  16.02.2017 22:51 haldyna:

  Dobrý den, děkuji všem za účast. Už to máme celkem zajímavé návrhy. Chápu, že zadání je komplikované, ale mám jeden typ: pokud to pomůže, přejmenujte si nás na KLUB nebo KAVÁRNU OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, protože my opravdu nechceme totéž, co mají ostatní křesťanské skupiny (kříž a rybu). My chceme být jiní. Zkuste si to v hlavě přepnout a úplně z toho vynechat tu církev. Obávám se totiž, že vás to stále navádí týmž, dle mého, prvoplánovým směrem na kostelík s křížem a ... něco k tomu... PUSŤTE SI FANTAZII NA ŠPACÍR. Díky. Budu se těšit na další návrhy.

 3. Klient
  15.02.2017 21:56 haldyna:

  Dobrý den všem, děkuji mnohokráte za vaše úsilí. Když jsem si prohlížel vaše návrhy, došlo mi, že je těžké si představit, že to u nás vypadá jinak a proto chceme jiný, ne prvoplánový symbol. Když se řekne církev, lidé mají v mysli kostel. MY NEJSME KOSTEL. Když ale přijdete k nám, budete se cítit spíše jako v klubu nebo kavárně. Nasdílel jsem pár fotek pro představu, pro koho děláte logo. Věřím, že to může pomoci. Ještě jednou díky za vaše úsilí. Přeji hezký den. Odkaz zde: https://goo.gl/photos/NKRNRvs84rnN2DhNA

 4. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  13.02.2017 14:07 Správce turnajů:

  Na žádost klienta byl turnaj prodloužen.

 5. Klient
  10.02.2017 18:17 haldyna:

  Dobrý den, rád bych mírně upřesnil zadání. Věnujte se, prosím, PŘEDNOSTNĚ motivu otevřených dveří, vazba na Třeboň je rovněž vítána. V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat.

Ptejte se Potřebujete
poradit?