Logo   |  24 návrhů  |  12 grafiků

logo sejfer.cz

Vytváříme projekt sejfer.cz, který je zaměřen na bezpečnost na silnicích a má oslovit nejen řidiče, ale širokou veřejnost včetně uživatelů sociálních sítí.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
dusty

gravatar
Cena turnaje
3 000 Kč
Stav turnaje
Všechny (24) Nehodnocené (4) Líbí se (13) Nelíbí se (4) Finalisté (5)

  7 komentářů

 1. Klient
  02.03.2017 11:26 sejfer.cz reagoval/a:

  Hezký den, Petře, nic se neděje, děkujeme za rychlý zásah. :) Hezký den. Jirka :)

  01.03.2017 21:29 na zprávu od Správce turnajů:

  Dobrý den, na turnaji jsem ručně prováděl nestandardní operaci (vrácení do fáze vkládání návrhů a její prodloužení) a tím došlo k chybě. Nyní by již mělo jít finalisty vybrat bez problémů. Fáze pro výběr finalistů se Vám nezkrátila. Omlouvám se za nepříjemnosti, Petr Pařík (administrátor).

 2. Klient
  28.02.2017 20:58 sejfer.cz:

  Hezký večer, rád bych vybral finalisty, ale vůbec nevím jak......už jsem projel celý web, podíval se i do nápovědy, klikl na návrhy, na detaily a nikde není možnost nějak finalisty zvolit. Poradíte prosím? Děkuji. Jirka

 3. Klient
  23.02.2017 12:25 sejfer.cz:

  Hezký den, moc Vám všem děkujeme. Chápeme, že zadání je složité, že obsahuje mnoho témat a podmínek. Určitě je náročné to všechno ztvárnit jednoduše a tak, aby se to přiblížilo naším představám. O to je to náročnější, že tvoříte něco úplně nového, o čem ani my nemáme nic identického. :) Naopak, o to větší by mohla být motivace, že vítězný grafik vytvoří něco zcela nového. Nejedná se o logo firmy, které uvidí jen její zákazníci. Jedná se o logo, které bude zastřešovat projekty mnoha firem v ČR, na Slovensku a v Polsku, Jedná se o symbol, který budeme propagovat, šířit všemožnými sociálními sítěmi a médií. Jedná se o postavu, kterou zhmotníme a která bude ikonou mnoha akcí. Vytvořené dílo bude žít opravdu akčním životem a bude viditelné doslova na každém kroku. :) Děkujeme všem za trpělivost! Je již definitivní, že projekt bude nadnárodní, proto prosím jen o nápis SEJFER bez ".cz" DĚKUJEME! :)

 4. Klient
  18.02.2017 16:36 sejfer.cz:

  Přidávám ještě jednu inspiraci. :) Náš SEJFER bude i to nejmenší dítě, i ten nejstarší senior. :)

  Přiložené soubory
  • MALY_STIG.jpg
 5. Klient
  18.02.2017 16:32 sejfer.cz:

  Náš SEJFER by mohl vypadat nějak takto. Betty se ptala, zda chceme logo, nebo zda hledáme maskota. Hledáme obojí. Zda bude maskot součástí loga nebo ne, to jsme chtěli nechat na Vás. Posílám nějakou inspiraci, ale chceme něco nového. Nechceme kopírovat nic dosavadního. :)

  Přiložené soubory
  • STIG1.jpg
  • STIG2.jpg
  • VELKY_STIG.jpg
 6. Klient
  18.02.2017 14:54 sejfer.cz:

  Hezký den, děkujeme za návrhy. Představte si opilého řidiče, který se řítí po dálnici a náš SEJFER na to vše dohlíží a má za úkol to zfilmovat tak, aby předal poselství veřejnosti. Náš SEJFER má za úkol celou situaci zachránit. Náš SEJFER má být takový Superman, který umí zachytit to negativní, co se děje každý den na cestách a který umí podat světu informaci o této každodenní realitě a který umí tuto situaci vyřešit, zachránit. Chceme, ať logo, které bude v budoucnu jakousi značkou, brandem oblečení, nálepkou na autech, logem na akcích pro tisíce lidí....ať toto logo se stane symbolem, ikonou. Chceme, ať je zachována důstojnost a vážnost díky účasti složek IZS v projektu a zároveň, ať to osloví mladé, kteří přirozeně na opatrnost moc nemyslí. Chtěli bychom, aby logo bylo víc dynamičtější. Naše osobnost by měla být něco jako STIG z pořadu TOP GEAR, ale nechceme tuto postavu kopírovat: https://www.google.cz/search?q=stig&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjh98q1zZnSAhWlBZoKHae7AuEQ_AUICCgB&biw=1920&bih=955 Celý projekt má oslovit svět sociálních médií. Chceme, aby i youtuber řekl "wau, to je šílené", ale aby zároveň byla zachována důstojnost. Děkujeme ještě jednou za návrhy. :)

 7. Klient
  13.02.2017 15:15 sejfer.cz:

  Prosím, aby v logu byla použita HELMA...jakákoliv HELMA. HELMA je klíčový pojem. Děkuji.

Ptejte se Potřebujete
poradit?