Logo   |  84 návrhů  |  27 grafiků

Logo OurCollege.com

Naše, silná, prestižní, inovativní značka prakticky zaměřeného obchodního/manažerského vzdělání založeného na anglo-amerických principech.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
DonCruz

gravatar
Cena turnaje
5 000 Kč
Stav turnaje
Všechny (84) Nehodnocené (31) Líbí se (37) Nelíbí se (1) Finalisté (3)

  3 komentářů

 1. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  17.07.2014 11:48 Správce turnajů:

  V turnaji zvítězil grafik DonCruz s návrhem #05729. Vítězi gratulujeme a děkujeme všem účastníkům turnaje. Talent vítězí!

 2. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  09.07.2014 11:58 Správce turnajů:

  Na urgentní žádost klienta byl turnaj zkrácen. Prosím čtětě případné komentáře pod návrhy. Děkujeme všem za pochopení.

 3. Klient
  01.07.2014 19:42 OurCollege2014:

  Prosime vsechny designove bojovniky, aby sve navrhy nemazali. Snazime se co nejvice komunikovat a dat dalsi pripominky ohledne navrhu, abychom jsme se sesli ve vizich, nikoliv proto, abyste Vase dila mazali. Prozatim jsme dospeli k nazoru, ze pecetovy styl, styl uredniho moderniho razitka ci erbu by mohl byt spravna volba. pokud bychom Vas mohli jeste poprosit zkuste pripravit i nejakou dalsi variantu takoveho pecetniho loga - kulateho s tim, ze tak aby se dalo pro nektere pripady zmensit a napis OurCollege.com by sel vedle - Doporucovali bychom take pouzit britske a americke motivy muze byt se spojeni s Prahou jelikoz se jedna o skolu v Praze, akreditovanou anglickou i americkou insituci, ale pujde i do dalsich mest. Prosim nemazte nic, rohodovani neubude pouze na mne, dame sanci studentum zapojit se do hlasovani o finalisty. Dekujeme, OurCollege.com

Ptejte se Potřebujete
poradit?