Logo   |  28 návrhů  |  15 grafiků

Logo ADZ ČR, z.s.

Cílem je identifikovat a rozpoznat, že se jedná o spolek dobrovolných záchranářů zaměřené na první pomoc a záchranu při mimořádné události.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
JingleFear

gravatar
Cena turnaje
0 Kč
Stav turnaje
Všechny (28) Nehodnocené (0) Líbí se (25) Nelíbí se (0) Finalisté (6)

  7 komentářů

 1. Uživatel adz Klient
  02.03.2017 19:34 adz:

  Dobrý den, všem grafikům kteří se rozhodli pomoci v neziskovém turnaji. Chtěl bych poděkovat všem za krásné návrhy loga pro náš spolek dobrovolných záchranářů. Také správcům design turnaje. Protože se blíží konec vkládání návrhů, tak bych vyjádřil všem grafikům poctu za jejich úsilí a snahu. Přeji všem ať se jim vždy daří. V tomto turnaji bude těžké vybrat vítěze, ale držím palce všem a nejlepší ať zvítězí. Pro náš spolek jste všichni vítězové. Děkuji za celý tým Akademie dobrovolných záchranářů ČR.

 2. Uživatel adz Klient
  25.02.2017 11:04 adz:

  Dobrý den všem grafikům, kteří se rozhodli nám pomoci. Časté dotazy k použití barev v logu - Máte volnou ruku a můžete použít i jiné barvy, které uznáte za vhodné. Důležité je jen použít celý název spolku - Akademie dobrovolných záchranářů ČR. Ostatní jako ERT Emergency response team nemusí být použito, ale uvítal bych. Co je Ert - složka ADZ ČR, která je určena pro záchranu. Děkuji a snad jsem odpověděl na vaše časté dotazy. Za tým ADZ ČR Petr

 3. Uživatel adz Klient
  22.02.2017 13:26 adz:

  Děkuji správci DT za pomoc při realizaci turnaje. Hlavně děkuji všem grafikům za účast v turnaji a jejich snahu nás podpořit. Za tým ADZ ČR, z. s. Petr

 4. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  22.02.2017 12:01 Správce turnajů:

  Dobrý den všem grafikům! Vzhledem k malé účasti v turnaji, jsme čas pro vkládání návrhů prodloužili. Pomáhat je přece fajn, pojďte se zúčastnit neziskového turnaje a odměnou vám bude dobrý pocit :-) Děkujeme za zaslané návrhy.

 5. Uživatel adz Klient
  15.02.2017 10:05 adz:

  Dobrý den, mohu poprosit spíše ať se držíte barev oranžové a modré. Pokud je v logu zkratku názvu spolku nesmí být ADZ, ale ADZ ČR. Více preferuji raději zkratku ERT(Emergency response team) a celý název organizace Akademie dobrovolných záchranářů ČR. Prosím spíše se držte kolem vzoru - podobný koncept. Který nás na oslovuje u konkurence. Naše stará loga spíše odbouráme. Děkuji všem.

  Přiložené soubory
  • Alert-Logo-New-1200x336.png
 6. Uživatel adz Klient
  10.02.2017 10:01 adz:

  Děkuji všem grafikům, kteří se rozhodli nám pomoci. Za tým Akademie Petr.

 7. Uživatel Správce turnajů Design Turnaj
  09.02.2017 19:55 Správce turnajů:

  Dobrý den všem grafikům! Právě byl spuštěn nový neziskový turnaj. Budeme velmi rádi, když se zúčastníte a pomůžete tak dobré věci. Přejeme mnoho úspěchů.

Ptejte se Potřebujete
poradit?