Logo   |  29 návrhů  |  10 grafiků

Logo hry pro rozvoj . cz

Chtěla bych získat logo, které zastřeší mé výrobky - originální deskové hry (určené pro děti a mládež) a bude symbolizovat, co hry přináší: ZÁBAVU + ROZVOJ (osobnosti, komunikačních dovedností, EQ)

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
mayalenka

gravatar
Cena turnaje
5 200 Kč
Stav turnaje
Uživatel Lucie Beranová Klient
02.05.2016 14:20 Lucie Beranová:

Chtěla bych získat logo, které zastřeší mé výrobky - originální deskové hry (určené pro děti a mládež) a bude symbolizovat, co hry přináší: ZÁBAVU + ROZVOJ (osobnosti, komunikačních dovedností, EQ)

Důležité komentáře k zadání


Základní informace

Kdo jsme

Jsem učitelka a částečně pracuji jako kouč. Přicházím s konceptem deskových her, které pomohou rodinám či kolektivům dětí strávit společný čas zábavou a nenásilnou formou budou rozvíjet jejich osobnost. Některé hry jsou zaměřené obecněji (sebepoznání, schopnost komunikovat či naslouchat, atd.), jiné se týkají konkrétnějších oblastí (např. volba povolání).

Co potřebujeme

Jedná se o nové výrobky na trhu: autorské deskové hry a chtěla bych je postupně vydávat pod jednou značkou. Tato značka má být lidmi vnímána jako záruka zábavy, kvality a poznání.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Moji zákazníci budou rodiče dětí předškolního a mladšího školního věku, kteří se věnují svým dětem ve volném čase a záleží jim na jejich správném vývoji. Mají středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání. Záleží jim jak na kvalitě výrobku, tak na jeho designu. Čtou recenze a rádi si nechají výrobek doporučit od svých známých.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. hravost
  • 2. energičnost
  • 3. modernost

Podrobný popis zadání

Chci, aby logo bylo veselé, na pohled příjemné, líbivé (jak pro děti, tak pro dopělé) a aby symbolizovalo, že se jedná o hry, které jsou zábavné, ale zároveň rozvíjí! Je mi jedno, zda budou použita malá či velká písmena.

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Preferuji spíše teplé barvy.

Co nechceme

Nechci, aby bylo logo příliš složité, překombinované.


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

Ostatní důležité informace


    1 komentářů

  1. Uživatel Lucie Beranová Klient
    03.05.2016 19:43 Lucie Beranová:

    Dobrý den všem, ráda bych upřesnila, že v logu se musí objevit název mé značky: hry pro rozvoj.cz Je to v názvu projektu, ale už jsem to zapomněla zdůraznit v zadání turnaje. Díky za pochopení Lucie

Ptejte se Potřebujete
poradit?