Logo   |  25 návrhů  |  15 grafiků

Logo + pivní etiketa PIVOVAR LUHAČOVICE

Chceme vytvořit logo pro nově vznikající pivovar. Z vytvořeného loga budou vycházet i etikety na pivních láhvích a pak samozřejmě na ostatních výrobcích či reklamních předmětech.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Vano

gravatar
Cena turnaje
8 000 Kč
Stav turnaje
Klient
21.03.2019 19:54 Vincent:

Chceme vytvořit logo pro nově vznikající pivovar. Z vytvořeného loga budou vycházet i etikety na pivních láhvích a pak samozřejmě na ostatních výrobcích či reklamních předmětech.

Důležité komentáře k zadání


Základní informace

Kdo jsme

Budeme provozovat pivovar.

Co potřebujeme

Chceme vytvořit novou značku piva.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Cílovou skupinou jsou milovníci piva, tedy zejména muži, ale zároveň naše piva budou vozit lázeňští hosté jako suvenýr z lázní, stejně jako vozí nyní oplatky.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

 • 1. lázně Luhačovice
 • 2. tradice
 • 3. kvalita

Podrobný popis zadání

logo by mělo vyjadřovat tradici, kvalitu a zejména odrážet specifika lázní Luhačovic, kterými jsou architektura Dušana Jurkoviče, lázeňské prameny a příroda. Barevnost by teoreticky mohla vycházet z hlavních barev na budovách D.Jurkoviče, tj. tmavě červená + světle žlutá . Není nutno se této barevnosti držet! Pokud tam kreativně přidáte nějaký claim týkající se piva (tradiční, přírodní, nefiltrované, poctivé...aj.), nechám na vás.

Soubory pro výstup

 • Tiskové PDF
 • Adobe AI
 • CDR, vše samozřejmě v křivkách

Technické specifikace

logo by mělo mít nějaký konkrétní souměrný tvar, který se bude užívat pro etikety, podtácky, světelný poutač na hospodu aj.


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Vámi navržené logo chceme zobrazit i ve formě etikety, která musí mít jednotný styl, jednotlivé druhy piva rozlišit hlavní barvou a názvem piva (názvy piv: Otto 10°, Vincent 11°, Alois 12°). Logo bychom chtěli zobrazit na pivní půllitru (viz příloha). Etiketu/etikety zase na pivní láhvi (viz příloha).

Co nechceme


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

 • pivni_pullitr.jpg
 • pivni lahev 0,7 l.jpg

Ostatní důležité informace

Jelikož nevíme, jak vypadá licenční smlouva, která nám bude předložena, tak bychom chtěli v případě potřeby licenční smlouvu upravit či předložit naši verzi.


  1 komentářů

 1. Klient
  24.03.2019 20:29 Vincent:

  V základních informacích jsem napsal "Chceme vytvořit novou značku piva", samozřejmě to mělo být "Chceme vytvořit značku pivovaru".

Ptejte se Potřebujete
poradit?