Webdesign   |  31 návrhů  |  7 grafiků

Webdesign Madison

Chceme vytvořit web, který bude prezentovat naše hotové projekty a ukáže, že máme vkus a styl.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Rae-Te

gravatar
Cena turnaje
9 000 Kč
Stav turnaje
Klient
20.09.2014 11:40 Madison:

Chceme vytvořit web, který bude prezentovat naše hotové projekty a ukáže, že máme vkus a styl.

Důležité komentáře k zadání


Základní informace

Kdo jsme

Jsme začínající firma v oboru interiérový redesign a homestaging. Interiérový redesign se zabývá především změnou stylu interiéru, barevností atd. Cílem je v co největší míře využít stávající vybavení v interiéru a za pomoci redesignu vytvořit novou atmosféru prostoru. Homestaging je v ČR mladý obor zabývajcí se profesionální prezenací nemovitostí na realitním trhu. Cílem homestagingu je nemovitost proměnit za nízkou cenu a prezentovat ji tak, aby přilíkala co nejvíce zájemců a nemovitost byla na trhu nabízena co nejkratší dobu.

Co potřebujeme

Potřebujeme vytvořit webdesign zcela nového webu, abychom mohli prezentovat naše hotové projekty a poskytli informace o našich službách případným zájemců.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Webové stránky budou určeny především případným zákazníkům o naše služby. Modelovým zákazníkem pro službu redesign interiérů jsou především ženy, věk 25 let a výše. Tyto ženy mají rádi styl, vkus, jsou moderní, mají rádi změnu, chtějí mít příjemné bydlení s určitou atmosférou. Home staging je služba cílená na realitní makléře, realitní agentury, ale i osoby samostatně prodávající nemovitost. Jelikož se v případě obou služeb jedná o vzhled interiérů, zákazníci se jistě budou rozhodovat již podle vzhledu webových stránek, a právě ty by měli případnému zákazníkovi říci, že se nemusí obávat si nás pro tuto službu zvolit. Za pomoci kvalitního webového designu je chceme přesvědščit, že jsme ti správní pro změnu jejich interiéru či pro pomoc při přípravě nemovitosti k prodeji.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. styl
  • 2. jednoduchost
  • 3. preciznost

Podrobný popis zadání

Hlavní stránka by měla obsahovat logo Madison, obrázek interiérů (několik obrázků, které budou jeden po druhém prezentovány) a odkazy na další sekce (o nás, služby, portfolio, ceník, kontakty). Kromě hlavní stránky bychom potřeboval navrhnout všechny zmiňované sekce.

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Naší inspirací jsou http://www.yr.cz. Jsou jednoduché, krásné, originální. Líbí se nám hlavní strana i zajímavý přechod na další sekce. Skvěle je prezentována sekce "the work". Podobně bychom si představovali prezentovat naše hotové projekty. Také se nám líbí http://www.ambiencedesign.cz. Logo bychom však preferovali na straně a ne uprostřed. Další pro inspiraci http://www.siobhanmooney.co.uk, http://www.lizaevans.com, ale http://www.yr.cz jsou jednoznačně naši favorité. Preferujeme bílé pozadí, maximálně hodně světle šedé, ale bílá je dle našeho názoru pro náš obor nejvhodnější. Hlavní obrázek je příliš tmavý, jinak docela pěkné (http://www.woodsinteriordesign.com). Pěkné intro http://www.helengreendesign.com/#/intro/. http://www.boqarchitekti.cz - opět se líbí čistá bílá ve spojení s šedým písmem a detailem ve formě červeného plus, určitě však nechceme více obrázků na hlavní stránku, a také se nám zde nelíbí, jak je vytvořená prezentace jednotlivých sekcí.

Co nechceme

Určitě nechceme černé webové stránky a takové “neohrabané" přesouvání jednotlivých obrázků na hlavní stránce (http://weddingdesign.cz). Nechceme také, aby stránky vypadali amatérsky (http://www.homestaging-chrudim.cz nebo smartstaging.cz nebo http://www.nystaging.com/beforeAfter.php). Chceme, aby ze stránek vyzařovala profesionalita, styl, čistota. Tyto stránky také zcela neodráží naše představy http://www.juliettebyrne.com. Zdá se nám přiliš zmatené, když je text přes hlavní obrázek. Chceme bílé stránky, ale ne takto http://www.williamandmary.com.


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

  • shutterstock_3.jpg
  • shutterstock_1.jpg
  • shutterstock_4.jpg
  • shutterstock_5.jpg

Ostatní důležité informace

Ptejte se Potřebujete
poradit?