Logo   |  86 návrhů  |  42 grafiků

Vyhotovení loga spol. MOTMOT Company

Jsme nová firma, která bude nakupovat, dovážet a pražit kávu ze světových trhů kávy. Obracíme se tímto na designery, kteří jsou kreativní a vytvoří logo, jenž budeme používat na celý náš branding.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Efton

gravatar
Cena turnaje
5 500 Kč
Stav turnaje
Klient
20.03.2017 08:34 MOTMOT:

Jsme nová firma, která bude nakupovat, dovážet a pražit kávu ze světových trhů kávy. Obracíme se tímto na designery, kteří jsou kreativní a vytvoří logo, jenž budeme používat na celý náš branding.

Důležité komentáře k zadání


Základní informace

Kdo jsme

Jsme nová společnost, která se zabývá dovozem, pražením (zpracováním) kávy a jejího následného prodeje ať už ve formě pražené kávy či jako finálního produktu nápoje. Hlavními zákazníky firmy budou společnosti z ČR a SR, dále pak kavárny, pražírny apod. V neposlední řadě také fyzické osoby, které budou nakupovat prostřednictvím kamenné kavárny a pražírny anebo e-shopu

Co potřebujeme

Jedná se o vytvoření loga - značky pro nově vzniklou společnost MOTMOT Company. Logo budeme používat defacto všude - e-shop, webovky, kamenná kavárna a pražírna, interiér, potisk reklamních předmětů, zboží, případných aut a vybavení (šálků kávy, firemní oděv, trika atd.)


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Nás cílový zákazník je člověk, který má rád dobrou a kvalitní kávu a je ochoten si za ní připlatit oproti velkovýrobcům z hypermarketů. Rád zkouší nové věci, ale přitom si potrpí na kvalitu. Budeme nabízet výběrovou kávum nikoliv Jihlavanku, Tchibo apod.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. Jednoduchost
  • 2. Elegance, luxus
  • 3. Minimalismus

Podrobný popis zadání

Náš příběh začíná ve Střední Americe - v Nikaragui (tento znak do loga nechceme uvádět), kterou jsme několikrát navštívili. Naše spol. se zabývá kompletním zpracováním kávy od platáže po jeji sušení, balení, import do EU, následným pražením a prodejem. V našem portfoliu nebude pouze "naše" káva ze Stř. Am., ale budeme odebírat a prodávat i kávu z jiných zemí, které jsme již také navštívili. Tím, že náš příběh začíná v Nikaragui, zvolili jsme si, že chceme do loga uvést název MOTMOT, což je char. národní pták země, který je typický tyrkysovým obočím a ocáskem. Základním zadáním je "nápis" společně s "ptákem" MOTMOT, který je dohledatelný podle názvu na internetu. Jeli to možné bylo by dobré vytvořit "univerzální logo", které budeme moct použít na kruhovém podkladu (šálek, kruhový podklad apod.) ale také na obdélníkovém podkladu... Napadá nás použít "primární" a "sekundární" logo, které vychází graficky z primárního - není podmínkou.

Soubory pro výstup

  • případně formát grafického programu (photoshop, corel apod.)

Technické specifikace

Logo, které budeme moci použít na veškerý marketingový materiál (webovky, eshop, reklamní oblečení, velké plakáty, vizitky, tiskoviny apod.)


Co chceme a co nechceme

Co chceme

V logu bychom chtěli použít ptáka MOTMOT, který ale nebude velký-přemrštený, aby sme nevypadali jak zverimex. Chceme aby z loga bylo zřejmé, že pracujeme s kávou - pražíme kávu. Nechceme nijak náročné logo, ale pokud by bylo možné uvést "Caffee Roastery" či nápis charakteizující pražíčnu a kávu. Ideálně jednobarevné logo, případně málo barvy.

Co nechceme

Nechceme v logu žádné kávové zrna, šálky kávy apod. Zároveň nechceme v logu žádné světadíly, jako např. střední ameriku. Rovněž logo nemůže být paletou spousty barev, s ohledem na její využití. Ne více jak 2-3 barvy.


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

  • motmot.jpg

Ostatní důležité informace

Máme zájem vybrat vítězné logo mezi nabídkami. Tím, že se jedná o nové logo a novou společnost, máme rovnž zájem nadále s grafikem spolupracovat a konzultovat další vývoj a použití loga.

Ptejte se Potřebujete
poradit?