Ostatní   |  7 návrhů  |  3 grafiků

Žolíkové karty s tématikou Bitcoin

Naším cílem je informovat lidi o měně Bitcoin. Na náš portál chceme umístit online hry s bitcoinovou tématikou. Mezi těmito hrami plánujeme i karetní a chtěli bychom, aby karty měli originální vzhled.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
June

gravatar
Cena turnaje
6 000 Kč
Stav turnaje
Klient
16.11.2016 15:19 anded1986:

Naším cílem je informovat lidi o měně Bitcoin. Na náš portál chceme umístit online hry s bitcoinovou tématikou. Mezi těmito hrami plánujeme i karetní a chtěli bychom, aby karty měli originální vzhled.


Základní informace

Kdo jsme

Jsme parta vývojářů, budující server, kterým chceme lidem ukázat o alternativní možnosti klasické fiat měny. Naším cílem je v prosazovat v ČR alternativní měnu zvanou Bitcoin.

Co potřebujeme

Chceme různými prvky dostat Bitcoin do podvědomí lidí, aby byli obeznámeni s možnou alternativou tradičního bankovního systému. Jedním z těchto kroků je na náš portál (který je aktuálně ve vývoji) umístit online hry s bitcoinovou tématikou. Mezi těmito hrami plánujeme i karetní a chtěli bychom, aby karty měli originální vzhled ve stylu Bitcoinu.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Cílíme na všechny lidi, kteří jsou zvídaví v nových technologiích. Ale i na lidi, kteří jsou nespojeni, nebo pouze hledají změnu.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. originalita
  • 2. přehlednost
  • 3. neformálnost

Podrobný popis zadání

Necháváme naprostou volnost ve zpracování. Naší podmínkou je, aby karty obsahovaly motivy Bitcoinu, kryptoměn, kryptoanarchie, hackerství apod. a bylo z nich jasně odhadnutelné o jaký typ karty se jedná (aby se například nepletl král a spodek). Pro začátek stačí například 4 karty na ukázku a zbytek se dopracuje až po výběru finalistů. Ceníme originalitu, hezké zpracování a i případnou vtipnost (není nutností).

Soubory pro výstup

  • Tiskové PDF
  • EPS
  • Adobe PSD
  • Adobe AI
  • V závislosti, jestli budete zpracovávat btimapu nebo vektor, chceme originální editovatelný soubor.

Technické specifikace

Karty by měli být rozeznatelné i v menším zobrazení na monitoru (výška např. 170px), ale měly by být zpracovány nejlépe v křivkách, a nebo ve vyšším rozlišení z důvodů možného natištění fyzických karet v budoucnu.


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Jak jsme již uvedli, necháváme volnou ruku ve zpracování. Upřednostníme zbarvení do oranžové a modré (výchozí barvy našeho plánovaného portálu), ale nenechte se jimi limitovat.

Co nechceme


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

Ostatní důležité informace

Ptejte se Potřebujete
poradit?