Logo   |  39 návrhů  |  17 grafiků

logo HELCZA

Pro vytvoření identity technologie HELCZA potřebujeme logo, které bude vhodně doplňovat aktuální logo Centra výzkumu Řež.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Petričko

gravatar
Cena turnaje
7 500 Kč
Stav turnaje
Klient
17.03.2021 23:21 Centrum výzkumu Řež:

Pro vytvoření identity technologie HELCZA potřebujeme logo, které bude vhodně doplňovat aktuální logo Centra výzkumu Řež.


Základní informace

Kdo jsme

Centrum výzkumu Řež s.r.o. (CVŘ) je výzkumná organizace, zaměřená na výzkum, vývoj a inovace v oboru energetiky, především jaderné

Co potřebujeme

Pro unikátní technologii HELCZA (High Energy Load Czech Assembly), potřebujeme vytvořit jednoduché moderní logo, které bude v prezentačních materiálech a na webových stránkách naší společnosti vhodně doplňovat aktuální logo Centra výzkumu Řež. Součástí dodaného loga by měl být jednoduchý logomanuál s výčtem použitých barev, fontů a zobrazením kompoziční varianty / kompozičních variant. Informace o ochranném prostoru loga, doporučené / nedoporučené vzory užití a další informace nejsou třeba.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Naším cílem jsou převážně další výzkumné organizace, vysoké školy a koncoví zákazníci. Organizace, které mohou využívat naši technologii k materiálovému výzkumu a společnosti, jenž využijí výsledků výzkumu v praxi např. provozovatelé fúzních technologií, strojírenské a energetické společnosti.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

 • 1. Serióznost
 • 2. Poutavost
 • 3. Minimalismus

Podrobný popis zadání

Součástí loga by měl být název „HELCZA a v obou kompozičních variantách by měla být i rozšířená verze loga s popisem (High Energy Load Czech Assembly). Zařízení HELCZA je určeno pro cyklické namáhání testovaných vzorků vysokým tepelným tokem k prověření zvoleného konstrukčního řešení tepelně namáhaných komponent a materiálovému výzkumu. Další informace o technologii elektronového děla naleznete zde: http://susen2020.cz/vyzkum/program-teo/va6-pfw/ https://www.aldebaran.cz/bulletin/2019_47_hel.php

Soubory pro výstup

 • Tiskové PDF
 • EPS
 • JPG
 • Adobe PSD
 • Adobe AI

Technické specifikace

Požadujeme běžné formáty AI, EPS, JPG, JPEG, PDF a PNG v barevném prostředí RGB a CMYK


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Logo „HELCZA“ ve dvou kompozičních variantách pro horizontální a vertikální užití (podobně jako u loga Centra výzkumu Řež) nebo jednu kompoziční variantu pro obě užití a rozšířenou verzi s celým názvem technologie (High Energy Load Czech Assembly). Hlavní linii loga by měl tvořit název "HELCZA". Konkrétní barvy nechceme blíže specifikovat, měl by však ladit s barevným profilem loga CVŘ, se kterým bude vždy publikováno současně. Specifickými barvami technologie je stříbrná a měděná, která by mohla tvořit jednu ze základních barev. Nabízí se například kombinace s firemními barvami (modrá a tyrkysová), viz příloha.

Co nechceme

Rádi bychom, aby celá budoucí identita technologie HELCZA (barevné schéma, použité fonty a technické zpracování) měla příjemný, moderní a industriální ráz. Rozhodně nechceme jít u loga touto cestou: https://hotlab.sckcen.be/ http://www.spolky-csvts.cz/cns/coje.htm


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

 • logo_CVŘ_manuál.pdf
 • vzorek_pro_barevnou_inspiraci.png
 • barevný_profil_návrh.jpg

Ostatní důležité informace

Ptejte se Potřebujete
poradit?