Logo   |  117 návrhů  |  42 grafiků

Logo Madison design

Našm cílem je vytvořit logo pro nově vznikající firmu poskytující služby interiérového designu a homestagingu.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Ivankebeleš

gravatar
Cena turnaje
7 000 Kč
Stav turnaje
Klient
05.08.2014 10:15 Madison:

Našm cílem je vytvořit logo pro nově vznikající firmu poskytující služby interiérového designu a homestagingu.


Základní informace

Kdo jsme

Nově vznikající firma se zabývá interiérovým redesignem a homestagingem. Interiérový redesign se zabývá přeměnou interiéru při využití stávajícího vybavení. Snahou je za pomoci méně nákladných úprav (než při klasickém interiérovém designu) vytvořit novou podobu interiéru, ať komerčního či residenčního. Homestaging se pak zabývá úpravami nemovitostí před prodejem či pronájmem. Cílem je vhodně připravit nemovitost, aby byla profesionálně prezentována na trhu a mohla být rychle a úspěšně prodána či pronajata.

Co potřebujeme

Potřebujeme vytvořit zcela nové logo pro začínající firmu.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Cílový zákazník pro redesign interiérů jsou spíše ženy, které rády mění interiér a jeho atmosféru, mají rády změnu, moderní styly a trendy. Cílovým klientem pro homestaging jsou realitní makléři, a také osoby samostatně prodávající či pronajímající nemovitosti, kteří chtějí nemovitost prezentovat na trhu profesionálně, tedy připravit ji k prodeji tak, aby byla co nejatraktivnější pro co nejvyšší počet zájemců. Služba homestaging je poměrně nová, proto je cílem tuto službu vhodně představit na trhu jak makléřům, tak samostatným zákazníkům.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. jednoduchost
  • 2. lehkost
  • 3. styl

Podrobný popis zadání

Návrh by měl obsahovat název Madison s podtitulem Homestaging & redesign interiérů. Předstvujeme si použití spíše velkých písmen, ale není to podmínkou. Návrh může i nemusí obsahovat určtý symbol.

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Naší inspirací jsou Ambience design http://www.ambiencedesign.cz/, chceme se inspirovat, ale ne kopírovat. Líbí se nám jednoduchost jejich loga a celková prezentace. Další jednoduchá loga, která nás zaujala (http://www.helengreendesign.com/#/intro/, http://www.siobhanmooney.co.uk/home/). Logo si představujeme jako název MADISON, který je podtržený, a pod ním podnázev HOMESTAGING & REDESIGN INTERIÉRŮ. Avšak není to podmínkou a zcela jiné návrhy jsou vítány. Je možné použít i jemné odstíny barev, logo nemusí být pouze v neutrálních barvách (http://www.lizaevans.com/).

Co nechceme

Nechceme, aby logo bylo obyčejné (http://www.smartstaging.cz/, http://design-doma.cz/) nebo příliš překombinované (http://www.residence-visage.cz/) či vypadalo jako logo hotelu (http://www.kellyhoppen.com/, http://www.hlaskova-design.cz/).


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

Ostatní důležité informace

Velmi děkujeme za případné návrhy.

Ptejte se Potřebujete
poradit?