Ostatní   |  43 návrhů  |  11 grafiků

Ikonky v tlačítkách s hesly

Pro ucelenou přehlednost potřebujeme vytvořit čtyři "tlačítka" s hesly. U každého by pro oživení a zaujetí měla být jednoduchá, ale odpovídající ikonka.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Horda

gravatar
Cena turnaje
700 Kč
Stav turnaje
Uživatel vendulkaboc Klient
10.09.2015 18:45 vendulkaboc:

Pro ucelenou přehlednost potřebujeme vytvořit čtyři "tlačítka" s hesly. U každého by pro oživení a zaujetí měla být jednoduchá, ale odpovídající ikonka.

Důležité komentáře k zadání


Základní informace

Kdo jsme

"Život s RS" čili život s roztroušenou sklerózou mozkomíšní je neziskový webový projekt pro komunitu pacientů i jejich rodin: http://zivot-s-rs.cz/

Co potřebujeme

Potřebujeme do widgetů vytvořit čtyři malé obrázky, které budou fungovat jako tlačítka pro přechod - k formulářům (Můj příběh, Moje reportáž, Pozvánka); k fóru (Diskuzní fórum). Součástí by měly být i jednoduché, odpovídající ikonky. Obrázky v rámci webu nebudou velké a je nutno vzít toto v potaz.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Hlavním cílem je samozřejmě oslovení komunity pacientů, jejich rodin, přátel... prostě našich čtenářů.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

 • 1. originalita (klidně i humor)
 • 2. lehkost
 • 3. lákavost

Podrobný popis zadání

Každý obrázek musí mít odpovídající text, svou barvu a vlastní, pokud možno originální, ikonu. Texty jsou: Můj příběh; Moje reportáž;, Diskuzní fórum; Pozvánka. Co se barevnosti týká, je to zcela na vás, ale neměly by být všechna "tlačítka" stejná.

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace

Webové stránky jsou responsivní, takže i obrázky ve widgetech se mění dle použitého přístroje. Ideální velikost je šířka 258px, výška do 40px, ale může být i vyšší, je-li prostor dobře využit. I s většími obrázky, než udávám, si systém (a html, které zadávám procentuálně) poradí.


Co chceme a co nechceme

Co chceme

S barvami si můžete hrát dle svého vkusu, ale osobně preferuji jednoduchost. Na druhé straně by "tlačítka" měla být výrazná, ale křiklavé barvy ne. Na webu je v nadpisech užíváno písmo Open Sans, v textech pak Arial a v logu máme krásné psací písmo neznámého původu :) Pokud vezmete v potaz celkový vzhled webu, bylo by to nejlepším řešením.

Co nechceme

Nechceme nudu a ztracení "tlačítek" v davu ostatních částí widgetu.


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

 • ukázka.jpg
 • příklad2.png

Ostatní důležité informace

Ukázka obrázku je to, co umím vytvořit a snadno vám to vysvětlí, proč nechci a ani nemůžu tuto práci dělat sama. Na druhé straně - plně si uvědomuji, že vám nenabízím moc peněz, ale víc dát na tuto zakázku prostě nemůžu. Předem děkuji každému, kdo se rozhodne turnaje zúčastnit. Vendulka Bočková


  2 komentářů

 1. Uživatel vendulkaboc Klient
  15.09.2015 09:31 vendulkaboc:

  Nebojte se popustit uzdu své fantazii. Všechny návrhy, které jsem dosud viděla, jsou zdařilé a hezké, nicméně fádní a mám obavy, že v živosti webových stránek snadno zapadnou. Jednoduchost je skvělá, ale "jednoduchý" se nemusí vždy rovnat slovu "nudný" (čímž se nechci dotknout žádného z grafiků, kteří již návrh vložili). A jak jsem již několikrát psala - není nutné se striktně a doslovně držet ikonek a tlačítek, daná jsou jen hesla a nalezení způsobu, jak lidem ukázat, že jde o odkaz někam (v našem případě na formulář). Bohužel, když bych do zadání napsala jen název "obrázky pro hesla", vůbec byste si turnaje nepovšimli, proto je zadán jako "Ikonky...", ale opravdu se nemusí jednat jen o ikonky.

 2. Uživatel vendulkaboc Klient
  11.09.2015 09:59 vendulkaboc:

  Jen dodatek - "tlačítka" nemusí být nutně obdélníky, ale třeba šipky atd. Také nemusejí být doslova tlačítky - může to být jen text a u něj ikona + šipka. Kreativitě nebráním. Příklad: Text "Diskuzní fórum", pod ním jednoduché kresbičky lidiček držících se za ruce a někde vytvořená šipka. Dohromady celý obrázek bude odkazovat do Diskuzního fóra, ale celé to musí být blbuvdorné - nesmí se počítat s tím, že bez šipky či tvaru tlačítka lidé pochopí, že se jedná o vstup.

  Přiložené soubory
  • příklad2.png
Ptejte se Potřebujete
poradit?