Logo   |  31 návrhů  |  17 grafiků

Logo konference inAgile

Organizujeme odborné konference a pro jednu novou konferenci, chceme udělat logo. Jedná se o dvoudenní unikátní konferenci, která bude zohledňovat moderní přístupy vzdělávání.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
GRAFIKOM

Cena turnaje
3 500 Kč
Stav turnaje
Klient
30.04.2018 16:18 ACX:

Organizujeme odborné konference a pro jednu novou konferenci, chceme udělat logo. Jedná se o dvoudenní unikátní konferenci, která bude zohledňovat moderní přístupy vzdělávání.


Základní informace

Kdo jsme

Naše společnost poskytuje vzdělávání v oblasti informačních technologií a řízení organizací, procesů a projektů. Rádi přispíváme k rozvoji odborné komunity, přinášíme inspiraci a podporujeme sdílení zkušeností. Vyvíjíme odborné akce, kde se snažíme zohlednit momentální požadavky trhu a zohledňovat moderní přístupy vzdělávání.

Co potřebujeme

Chceme vytvořit logo pro novou konferenci, která se bude poprvé konat na podzim. Konference se bude jmenovat inAgile a svým pojetím bude unikátní. Většina konferencí je postavená na přednáškách a v této akci chceme zohlednit moderní metody vzdělávání, Inspirující přednášky, nové formáty, které umožňují aktivní zapojení účastníků, chceme ukázat zajímavé case study z českých a slovenských společností. Cílem je tedy vtažení účastníka do děje, protože si myslíme, že zážitkovou formou se naučíme nejvíce. Konference bude mezinárodní. Cílové publikum je nižší a střední management z IT společností. Agile - https://cs.wikipedia.org/wiki/Agiln%C3%AD_metodiky


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Cílovou skupinou je nižší a střední management z IT společností, které se zabývají vývojem softwaru. Většinou jsou to muži mezi 30- 45 lety.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. Odbornost
  • 2. Interakce
  • 3. Sdílení

Podrobný popis zadání

Pořadatelem konference je firma edutrea.cz níže naše firemní barvy. Možná by bylo dobré, kdyby tam byla spojitost barevně. Green Grape (RGB: 165,187,42) Hex: A5BB2A White Clay (RGB: 239,231,220) Hex: EFE7DC Cobalt Blue (RGB: 1,45,90) Hex: 012D5A Carrot Stick (RGB: 235,117,47) Hex: EB752F font: TeX Gyre Adventor , Bold Naše další akce: http://www.agileopenspace.cz http://www.agileforum.cz Loga na akce ještě nemáme.

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Co nechceme


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

Ostatní důležité informace

S vítězem turnaje bychom rádi dále spolupracovali na logách pro další akce a i pro tiskoviny a propagační materiály.

Ptejte se Potřebujete
poradit?