Logo   |  84 návrhů  |  27 grafiků

Logo OurCollege.com

Naše, silná, prestižní, inovativní značka prakticky zaměřeného obchodního/manažerského vzdělání založeného na anglo-amerických principech.

Turnaj je veřejně přístupný a návrhy jsou viditelné pro všechny.

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
DonCruz

gravatar
Cena turnaje
5 000 Kč
Stav turnaje
Klient
29.06.2014 16:32 OurCollege2014:

Naše, silná, prestižní, inovativní značka prakticky zaměřeného obchodního/manažerského vzdělání založeného na anglo-amerických principech.

Důležité komentáře k zadání


Základní informace

Kdo jsme

Mezinárodní vzdělávací instituci vysokoškolského typu s cílem poskytnout studentům maximálně prakticky orientované obchodní/manažerské vzdělávání respektující neustále měnící se obchodní prostředí, ale i potřeby studentů. - Často slýchávám od vyučujících i majitelů škol, že je to jejich škola. Nicméně si myslím, že pravé vzdělávání rozvíjí nejen studenta, ale i vyučujícího, a proto jsme se po dlouhém přemýšlení rozhodli pro název OurCollege.com čili Naše vejška.

Co potřebujeme

Logo, které odstartuje nový směr vzdělávní. bude použitelné v globálním i tuzemském kontextu. Bude obsahovat OurCollege.com /to com tam může být i mezi řádky. Zaměření by mělo být na prestiž, otevřenost, inovativnost, vzájmenost, flexibilitu, mělo by být fresh.


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Cílová skupina jsou anglicky hovořící studenti a malý a sřední podnikatelé.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. změření na studenta
  • 2. inovace
  • 3. prestiž

Podrobný popis zadání

Logo by mělo být použitelné v tuzemském i globálním kontextu. Pokud možno, aby bylo možné tam uvést, že je to .com /to může být i nějak mezi řádky. Mělo by být odlišné od log použivaných anglicky mluvícími školami v české republice a rozhodně NE ve stylu http://ourcollege.in/

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace

Logo by mělo být použitelné jak pro digitální podobu, tak pro tištěnou, jak v barevné tak černobílé verzi.Pro webové prezentaci, na běžné propagační materiály (trička, propisky, letáky, ...) i na dokumenty školy i diplomy a powerpointové prezenntace.


Co chceme a co nechceme

Co chceme

Innovativní logo odpovídající směřování OurCollege. Logo, ktere by bylo možné i natisknout ve stříbné barvě. Máme rádi zářivě zelenou barvu, ale necháváme Vám volnou ruku. Pečeť nebo kulaté razítko může být také cesta.

Co nechceme

Určitě nechceme logo podobné http://ourcollege.in/ a logo které by se zaměňovalo s jinou vzdělávací institucí. Ne chaos a ne příliš formální také.


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

Ostatní důležité informace

Vítězi může být nabídnuta další spolupráce i na dalších projektech i v rámci OurCollege. Pokud o to bude vítěz stát, tak můžeme zveřejnit odkaz na jeho stránky i profil na stránkách ourcollege.com, které se budou připravovat po výběru finálního designu.

Ptejte se Potřebujete
poradit?