Logo   |  130 návrhů  |  27 grafiků

Logo Sqvele. Fashion

Dobrý den, mám obchod s oblečením, jmenuje se Sqvele. Fashion Nějaké logo už mám, ale chtěla bych ho poupravit a přidat k němu nějaký specifický znak, symbol.

Skryté návrhy v průběhu turnaje

Klient vybral vítěze

Vítěz turnaje:
Izmirus

gravatar
Cena turnaje
7 000 Kč
Stav turnaje
Klient
24.02.2016 15:29 Sany:

Dobrý den, mám obchod s oblečením, jmenuje se Sqvele. Fashion Nějaké logo už mám, ale chtěla bych ho poupravit a přidat k němu nějaký specifický znak, symbol.


Základní informace

Kdo jsme

Mám obchod s oblečením. Momentálně se jedná o prodej přes fb a e-shop. Hlavní cíl, ale je otevřít butik. Jedná se o kvalitní zboží nejnovějších trendů. Opravdu vybrané módní kousky.

Co potřebujeme

Mám už logo, ale potřebovala bych k němu dodělat specifický znak, obrázek... Něco, co by se lidem zafixovalo do paměti a vystihovalo firmu. Mám pár ukázek, jak si to přibližně představuji - konkurenční loga... A mám představu, jak by mělo vypadat to mé.. Nakreslený návrh... Ráda bych toto vše přiložila..


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Má cílová skupina jsou především ženy, které milují módu. Nicméně nabízíme moderní oblečení i pro jejich děti a pár kousků máme i pro muže. 80 procent sortimentu je ale jen pro ženu - a to moderní ženu, která se s námi bude cítit krásná, stylová a IN.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. luxus
  • 2. kvalita
  • 3. osobní přístup

Podrobný popis zadání

Chtěla bych návrh pouze nějakého specifického znaku (bude samostatně) a pak tento znak připojit i k logu, které již mám... napasovat jej tam... Popřípadě, když by někdo uměl udělat mé logo celkově lépe.. Nebudu se tomu bránit...

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace


Co chceme a co nechceme


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

  • 12744069_751242575011816_3397741590206344993_n.jpg
  • image1 (4).JPG
  • inspirace logo.JPG

Ostatní důležité informace

V příloze jsem přiložila můj návrh, jak by logo Sqvele mohlo např. vypadat Sq které tvoří srdce.. Ale líbí se mi hodně i takové ty královské korunky... že je to vznešené, luxusní.. Buď můj nápad úplně vypusťte nebo ho přetvořte k dokonalosti... Nechám to na Vás... Nechám na každém, jestli se bude držet, toho co už mám a co jsem poslala nebo vytvoří úplně něco nového - originálního, co mě opravdu nadchne... A co si neskutečně zamiluji.. Těším se na Vaše návrhy a věřte, že jestli na některý opravdu řeknu - wau a sednu si z něj s prominutím na zadek - máte u mě prémii a určitě i nějakou spolupráci do budoucna... Taaaak tvoření zdar :)

Ptejte se Potřebujete
poradit?