Logo   |  18 návrhů  |  10 grafiků

JOLK REALITY

Dnes používáme pro náš realitní business logo : CENTURY 21 JOL-K REALITY . Chceme mít vytvořeno pro realitní obchodování nové vlastní moderní logo JOLK REALITY , chceme návrh od profesionálů.

Skryté návrhy v průběhu turnaje | Jen PRO grafici

Turnaj byl zrušen

Omlouváme se, ale
turnaj byl zrušen.

zrušenýn
Cena turnaje
10 000 Kč
Více info
Klient
16.02.2017 22:39 JORDAN:

Dnes používáme pro náš realitní business logo : CENTURY 21 JOL-K REALITY . Chceme mít vytvořeno pro realitní obchodování nové vlastní moderní logo JOLK REALITY , chceme návrh od profesionálů.


Základní informace

Kdo jsme

V současné době používáme pro náš realitní business 5 let logo : CENTURY 21 JOL-K REALITY . Jelikož nebudeme v rámci franšízového konceptu prodlužovat smlouvu, chceme mít do cca 05.03.2017 vytvořeno pro realitní obchodování nové vlastní a moderní logo JOLK REALITY , kde máme sice nějaké nápady černo bílo žlutého loga , ale chceme návrh od profesionálů. Na e-mail Vám můžu zaslat naše stávající logo společnosti JOL-K agentura, s.r.o. , která bude od 01.04.2017 přejmenována na JOLK invest s.r.o. . Naše obchodní aktivity jsou REALITY / ÚVĚRY / INVESTICE . Logo tedy požadujeme ve formátu : JOLK REALITY . Předem díky za návrhy.

Co potřebujeme

Upravujeme design naší značky , kdy budeme vystupovat čistě pod vlastním logem pro REALITY a to s názvem JOLK REALITY s tím, že název společnosti bude rovněž upraven na JOLK invest s.r.o. a pro reality , což je hlavní doména našeho podnikaní budeme používat značku JOLK REALITY .


Cílová skupina

Popis cílové skupiny - persony

Naší cílovou skupinou jsou jak mladí lidé , kteří hledají vlastní bydlení , tak lidé středního věku , ale i starší občané, takže celé spektrum věku :-) . Jelikož budeme prodávat developerský projekt , který se týká výstavby 150 nových bytů , tak chceme moderní logo na WEB , vizitky, plachty, letáky, do novin , atd.

Pohlaví zákazníků

Spíše muži Nerozhoduje Spíše ženy

Věk zákazníků

10 20 30 40 50 60 70 80

Příjmy zákazníků

nízké střední vyšší vysoké

Specifikace zadání

3 hodnotové pilíře

  • 1. jistota
  • 2. odbornost
  • 3. partnerství

Podrobný popis zadání

Logo by mělo obsahovat "R" , dále symbol reality a název JOLK REALITY .

Soubory pro výstup

Nemám preference a chci dodat standardní formáty pro daný typ zakázky.

Technické specifikace

data musí být určena pro tisk i na velkoformátové plachty , na letáky , na tiskoviny , plakáty , atd. .... rozlišení nechám na odbornících.


Co chceme a co nechceme

Co chceme

chceme moderní stal písma v barvách černá , žlutá a bílá a před textem nebo nad textem symbol realit ( budova , tvar domu , střechy , atd. ) ----- na vyžádání můžu odeslat naše orientační návrhy , dnes máme web : http://www.jolk-agentura.cz -----

Co nechceme

nechceme psané písmo a zastaralé texty , chceme opravdu moderní design , který ale bude dobře čitelný , výrazný a zapamatovatelný včetně symbolu realit


Přílohy a ostatní informace

Přílohy

  • JOLK-invest-REALITY-žluto-černé.png
  • JOLK-invest-REALITY-černé.png

Ostatní důležité informace

S nejlepším návrhářem ( grafikem ) , který nám předloží nejlepší moderní zdravé a dravé logo :-) , se chceme domluvit na přípravě celého logo-manuálu na vizitky , plachty , web, plakáty , dopisní papíry , polepy na vozidla , atd. Za všechny nabídky předem všem grafikům moc děkujeme. Držím vám i nám pěsti :-) . Pěkný den, Jaroslav P í r e k - majitel a jednatel společnosti tel. : 602 55 77 67 E-mail : Jaroslav@jolk-agentura.cz

Ptejte se Potřebujete
poradit?